D600-D700 HS-D1000 24V dolphinkitleri elektromekanik olarak çalıştırılan motorlar

D600-D700 HS-D1000 24V dolphinkitleri elektromekanik olarak çalıştırılan motorlar

D600-D700 HS-D1000 24V dolphinkitleri elektromekanik olarak çalıştırılan motorlar

D600-D700 HS-D1000 24V dolphinkitleri elektromekanik olarak çalıştırılan motorlar

Yaylı, karşıt dengeli yukarı açılır kapılar olarak bilinen seksiyonel kapılar için D600-D700 HS-D1000 24V dolphinkitleri elektromekanik olarak çalıştırılan motorlardan ihtiyacınıza göre kapıların model türüne göre faydalanabilirsiniz.  Mesken tarzı yaşam alanlarınız için D600 VE D700 HS motor modeliyle ihtiyaçlarınıza cevap veren firmamız yaşam alanlarında müşterek kullanımlar için D1000 serisi motor modelini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Kesintisiz kullanımlarınıza uygun olarak hırsızlık önleyici tek yönlü tertibatı bulunan motor modellerinde kilit ve sürgü kurulumuna gerek duyulmadan kullanılabilmektedir. Emniyet kenarına ihtiyaç duyulmadan önceden takılı ray sistemiyle hızlı ve basit kurulum imkanı sağlayan motor modelleri rotasyon rekoru sayesinde herhangi bir alet ihtiyacı hissetmeden otomasyon sistemi kurulumunu mümkün kılmaktadır.

Standart özellikte bulunan dahili emniyet aparatları ve ezilmeyi önleyen aparatı ile uzun yıllar güvenilir kullanımlarınızda kalıcı bir teminat oluşturacaktır. Yavaşlama sırasında ürün grubu modellerinin hareket mesafesi kuruluma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tavanda kullanılabilecek maksimum genel boyut 35mmye kadardır. Sadece iç mekan kullanımı için ıp20 koruma sınıfına dahil edilen ürünün çalışma ortam sıcaklığı -20 derece ile 55 derece arasındadır. Portatif yapısının yanı sıra kaliteli bir malzemeden her türlü zorluğa dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen ürün grubu modelleri aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğiyle de kullanım konforunuzu ön plana çıkarmanız amaçlanmıştır. Tercihinize göre seksiyonel kapılarını için seçeceğiniz özel aksesuarlar sizlere zamandan da tasarruf sağlayacak ve pratik bir kullanım olanağı sunacaktır.

Ayarlanabilir hareket sınırlı elektronik yavaşlama sistemiyle de donatılan ürün grubu modelleri mekanizmanın herhangi bir nesneyle sert bir etkileşiminde durarak aksi yönde hareket edecektir. Ayrıca çalışma parametrelerini kontrol ünitesi üzerinden tercihinize göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kullandığınız seksiyonel kapılarını için tercih edeceğiniz motor modeli için firmamızı arayarak müşteri danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir