390 24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

390 24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

390 24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

390 24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

1,8 metreye kadar elektrik kilidi gerektirmeyen 390 24v dc mesken kapıları için düşük voltajlı elektro-mekanik motor modeli beğeninize ve ihtiyaçlarınıza firmamız garantisiyle sunulmaktadır. Tek kanatta maksimum 1,8 metreye kadar genişlikte kapıları taşıma kapasitesine sahip model, dairesel kapılarınız, mesken alanlarında bahçe kapılarınız için ideal bir seçim olacaktır. Kontrol ünitesinde ezilmeyi önleyen cihazda bulunan üründe engelle karşılaşılması durumunda otomatik olarak tespit edilerek geri dönme fonksiyonu sağlayan sanal bir kodlayıcı sistemi de bulunmaktadır.

Akıllı teknolojik ürünler arasında fonksiyonelliğiyle otomatik kapılarınızın işlevsel çalışmasına destek olan düşük voltaj elektro-mekanik motor opsiyonel acil durum bataryası ile güç kesintisi yaşanması durumunda devreye girerek sürekli bir çalışma performansı göstermesi sağlanmaktadır. Basit montaj özelliğiyle kurulumu kısa sürede gerçekleşen ürün montajlama esnasında kapı menteşesi ve kolon arasındaki mesafenin en fazla 300mm ye denk gelecek şekilde ayarlanması gerekir. Bu sayede sorunsuz bir çalışma performansı ile uzun yıllar otomatik kapılarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dakikada 960 devir motor dönüş hızına sahip ürünün otomatik kapıyı açıp kapama süresi açılma hızı olarak yalnızca 8 saniyedir.

20Nm maksimum tork özelliği ile çarpmalara karşı durup aksi yönde hareket edebilen mekanizma ıp44 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. 11,5kg ağırlığındaki motor modeli otomatik kapılarınızda -20 derece ile 55 derece arasında hava şartlarına dayanım göstererek kullanımlarınıza sunulmuştur. Zengin aksesuar çeşidiyle uyumlu çalışabilme özelliği gösteren ürünün çeşitli aksesuarlarla bir arada çalışmasını sağlayarak kullanım konforunuzu da ön plana çıkarabilirsiniz. Sürekli kullanımlarınıza uygun olarak geliştirilen motor modeli hakkında ihtiyaçlarınıza göre firmamızı arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Otomatik kapılarınızda ihtiyaç duyduğunuz motor modeli için hiç vakit kaybetmeden siparişlerinizi şimdiden verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir