390 mesken kapıları için elektro-mekanik motor

390 mesken kapıları için elektro-mekanik motor

390 mesken kapıları için elektro-mekanik motor

390 mesken kapıları için elektro-mekanik motor

Tek panel genişliği 1,5 metreye kadar olan katlanır kapılara özel dizayn edilmiş 390 mesken kapıları için elektro-mekanik motor modeli 1,8metreye kadar elektrik kilidi gerektirmeden çalışma özelliği gösterebilmektedir. Harici elektronik cihazla donatılan ürün ezilmeyi önleme emniyetiyle güvenilirliğini korumaktadır. Kompakt tasarımı ile montaj kolaylığını da beraberinde getiren ürün estetikliğiyle de beğeninizi kazanacak. Tek yönlü çalışma sistemi olan motor modelinde montajlama esnasında kapı menteşesi ile kolon arasındaki mesafe en fazla 300mm olmalıdır. Bu sayede montajlama esnasında ürünün uzun yıllar kullanımına zemin hazırlanmış olmaktadır.

Dakikada 960 devir motor dönüş hızı sergileyen model otomatik kapıların 8 saniye gibi kısa sürede açılıp kapanmasına olanak sağlamaktadır. Sınırlayıcı maksimum tork özelliği 250Nm olmakla birlikte ürün grubu modeli -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz ve herhangi bir deformasyona uğramadan çalışma özelliği gösterebilmektedir. Ip44 koruma sınıfına da dahil olan ürünün mekanik ağırlığı yalnızca 11,5kgdır. Akıllı kontrol kartları ile kontrol ünitesi üzerinden otomatik ayar sistemi ile çalıştırabileceğiniz ürünü çok seçenekli aksesuar seçenekleriyle de kullanımını zenginleştirebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri kullanımlarınız sırasında pratikliği de beraberinde getirecek.

Mafsal kollu elektro-mekanik motor modelini mesken yapılarınızda dahil olmak üzere pek çok otomatik kapı modeli için gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınıza sunulan ürün modelleri estetik ve her türlü zorluğa dayanım gösteren yapısı ile uzun yıllar performansından ödün vermeden kullanımlarınıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca ürün motor sargısında 140C derece termal koruma içermektedir. Bu sayede sürekli çalışmalarda motor ısınmasından kaynaklı teknik bir arıza da ortadan rahatlıkla kaldırılmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olan bu ürün grubu modeli için hiç vakit kaybetmeden firmamızla irtibata geçebilir, çok daha detaylı bilgi edinerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir