391-24v dc mesken kapıları için elektrikli kola sahip elektro-mekanik motor

391-24v dc mesken kapıları için elektrikli kola sahip elektro-mekanik motor

391-24v dc mesken kapıları için elektrikli kola sahip elektro-mekanik motor

391-24v dc mesken kapıları için elektrikli kola sahip elektro-mekanik motor

Mesken kapılarınız için ideal bir seçenek olan 391-24v dc elektrikli kola sahip elektro-mekanik motor modeli tek kanat genişliğinde 2 metre, elektrik kilit sisteminde ise tek kanat genişliği 2,5 metreye kadar taşıma kapasitesine sahip motorlardır. Otomatik kapılarınız için çok amaçlı kullanabileceğiniz motor modeli 185mm boyutu ile basit kurulum imkanı sunmaktadır. Yüksek bir esneklik göstergesi olarak geniş kolanlar üzerinde de kullanımı mümkün olan ürünü mafsal kollu kurulum boyutları açısından bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Herhangi bir güç kesintisi durumunda otomatik kapılarınızı elle kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz. Opsiyonel acil durum bataryası da bulanan bu elektro-mekanik motor bir duraksama olmadan sorunsuz şekilde çalışabilmektedir.

Zorla girmeye çalışma esnasında 2 metreye kadar ters yöne dönmeme özelliği gösteren ürün güvenliğinizi de garanti altına almaktadır. Açısal hız olarak ortalama 13 saniye içerisinde kapılarınız bu motor modeli ile tamamen açılacaktır. Günde en az 80 kez kullanabileceğiniz ürün ıp44 koruma sınıfına da dahil edilerek garantili ve sorunsuz şeklide kullanıma olanak sağlar.

Elektrikli kola sahip elektro-mekanik motor modeli meskenlerinizde bahçeniz için düşünebileceğiniz kapı modelleri arasında ihtiyaçlarınıza göre ideal bir seçim olacaktır. -20 derece ile 55 derece arasında hiçbir sorun yaşamadan uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz ürünün mekanik ağırlığı yalnızca 7kg kadardır.

Siparişleriniz esnasında kontrol ünitesi de dahil edilen ürünün yönetimini kontrol ünitesi üzerinden otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Çok seçenekli aksesuar çeşitleriyle de kullanımınızı pratik hale getiren ürün gurubu modeli hakkında daha detaylı bilgi edinmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Satış sonrası ücretsiz kurulum ve servis imkanı ile kısa sürede ihtiyaçlarınızı en ideal biçimde karşılıyoruz. Sizler de ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçin, hayatınızı pratik hale getiren ürünleri beğeninize sunalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir