413 Faac Dairesel Kapı Motoru 230V

413 Faac Dairesel Kapı Motoru 230V

Özellikle meskenlerinizde kanatlı tip kapı otomasyonlarınız için tercih edebileceğiniz 413 mesken kapıları için elektromekanik faac motor modeli ürün kategorisi içersinde zarif tasarımıyla dikkat çekmektedir. Kanatlı kapı otomasyonlarında tek kanatta maksimum 1,8 metre genişliğe kadar uzanan model elektrik kilit özelliği ile 2,5 metreye kadar kapı ağırlığını taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Yaşam alanlarınızda hayatınızı kolaylaştıracak pratik uygulamalar ile otomatik kapılarınızın yönetimini elektromekanik faac türkiye motorlar sayesinde elinizde bulundurabileceksiniz. Tasarım harikası bir işçilikle bütünleşen ürün grubu modeli pres döküm alüminyum gövdeye sahip ve dayanımını arttıracak iki kat boya içermektedir. Alçakta bir kurulumu mümkün kılan yatay kablo çıkışlarına sahip olan ürün gurubu modelini otomatik kapılarınızda dilerseniz yere yakın şekilde konumlandırabilirsiniz.

Ürün grubu modeli -20 derece ile 55 derece arasında her türlü hava şartlarına dayanım gösterecek şekilde dizayn edilmesi ürünün uzun yıllar ilk günkü performansı ile çalışmasını mümkün kılmaktadır. Ürün grubu modelinin hem hareket sınırlayıcı özellikte olanını hem de hareket sınırlayıcı özellikle olmayanlarını tercih etme şansına sahipsiniz. Kontrol ünitesi üzerinde 140C derecelik termal koruma içeren ürün ıp44 koruma sınıfına da dâhildir. Basitleştirilmiş bir anahtar korumalı aktivasyon özelliği ile elle boşa alma aparatı bulunan bu estetik tasarımı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aksesuar seçenekleri arasında kullanımını zenginleştirebileceğiniz ürünlerle kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Akıllı teknolojinin en yeni ve güvenilir ürünleri arasında yerini alan ürün grubu modeli otomatik kapılarınızda güvenliğinizi de garanti altına almaktadır. Hareket sınırlama stopları güvenliğinizi emniyet altına almanın en pratik yolu olacaktır. Sizler de otomatik katlanır kapıları için ihtiyaç duyduğunuz elektromekanik motor özelliğine sahip ürünümüz hakkında firmamızla iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir