418-24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

418-24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

418-24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

418-24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor

Otomatik kapı otomasyonu sistemlerinde katlanır kapılarınızın mekanik özelliklerini ön plana çıkaracak olan motor modeli arasında yerini alan 418-24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor ihtiyaçlarınıza zarif tasarımı ile firmamız garantisinde sunulmaktadır. Ağırlık taşıma kapasitesinde maksimum kanat genişliği 2,3m olan ürün grubunda elektrik kilit özelliği kullanılan ürünlerde 2,7mye kadar kanat genişliği taşıma kapasitesine sahiptir. Kapı otomasyonlarınızın açılıp kapanması esnasında mekanizmada yer alan mekanik stoplar güvenliğiniz için maksimum bir koruma ve teminat sağlamaktadır.

Çok konumlu sabitleme dirseği sayesinde otomatik kapılarınızın hemen her alanına basit montaj imkanı ile kolaylıkla konumlandırabileceğiniz elektro-mekanik motor modeli ezilmeyi önleyen cihazıyla yeni kontrol ünitesi üzerinde otomatik parametrelerle çalışabilmektedir. Katlanır kapılarınız herhangi bir engelle karşılaştığı durumlarda engel tespitini sağlayan geri dönme fonksiyonlu sanal kodlayıcı ile kanatların aksi yönde hareket etmesi sağlanarak güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturmaktadır. Kapı kanatlarınız otomatik olarak saniyede ortalama 1,8cm kol açılma hızına sahiptir. -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürün grubu modeli hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlamanızın en ideal çözümü olacaktır. Ip54 koruma sınıfına da dahil edilen ürünün mekanizma ağırlığı yalnızca 6kgdır.

Yılların verdiği bilgi birikiminde akıllı teknolojik ürünleri kaliteli işçiliği ile bütünleştirerek beğeninize sunduğumuz ürünlerimiz arasında yerini alan düşük voltaj elektro-mekanik motor modeli kullanımlarınız sırasında enerji tasarrufu da sağlayacaktır. Özel aksesuar seçenekleriyle de uyumlu şekilde çalışabilen ürünü aksesuar eklentileriyle tercih ederek kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerde adını sıkça duyacağınız firmamız kapı otomasyonları ürün ve yedek parça hizmetiyle motor modellerini beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve sipariş için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir