540 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

540 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

540 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

540 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

Endüstriyel alanlarda kullanışlı bir yapısıyla tercih edeceğiniz seksiyonel kapılarınız için ideal bir seçim olacak 540 seksiyonel kapı motoru ürün grubu içerisnde alternatif modellerle firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Entegre kontrol paneli bulunan motorun emniyet kontrolünü sağlayabilmektedir. Mekanizmanın yan taraflarında alan sıkışıklığı veya kapı milinin çok kısa olduğu durumlarda yaylı taşıyıcı mil üzerinde direkt aktarım ya da zincir aktarımıyla indirekt olarak iki türde uygulamayı seçeneği bulunmaktadır. Tek yönlü olarak çalışan motorda güç kaybı yaşanması durumunda hızlı boşa alma şeridi kullanılarak ya da zinvir vinci aktive edilerek el ile kullanım sağlanabilmektedir.

Elektrikli bir motor çeşidi olarak dakikada asenkron tek fazlı 1450 devir hızla çalışma performansı sergilemektedir. Motorun dönüş hızı ise dakikada 23 devirdir. Sargı üzerindeki termal koruma 140C dereceye kadar çıkabilmekle birlikte ürün grubu modelleri ıp54 koruma sınıfına dahildir. Nominal mil torku 50Nm olan motor çeşitleri otomatik kapılarınızı kullanımlarınız esnasında güvenliğinizi de teminat altına alacaktır. -20 derece ile 55 derece arasında herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünümüz uzun yıllar kullanımlarınıza dayanım gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Motor için kullanılan yağ türü FAAC HP YAĞIdır ve 0,91 oranında yağ  miktarı yeterli olacaktır.

800W çekim gücüyle çalışan seksiyonel kapı motoru modellerini kurulum aparatlarının yanı sıra özel aksesuarlar tercih ederek de kullanımını zenginleştirebilirsiniz. Ürünün fonksiyonelliğini arttıracağınız özel aksesuarlara geçiş özelliği kullanım konforunuzu da ön plana çıkarmaya yardımcı olacaktır. Kontrol ünitesi üzerinde otomatik parametrelerle kullanabileceğiniz 540 seksiyonel kapılar için motor modelleri hakkında ihtiyacınız olan ürün için firmamızı arayarak konusunda uzman müşteri danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi vakit kaybetmeden gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir