541 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

541 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

541 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

541 endüstriyel seksiyonel kapılar için motorlar

Endüstriyel alanlarda kullandığınız seksiyonel kapılarınız için ihtiyaç duyduğunuz motorlar arasında alternatif bir seçenek olarak 542 seksiyonel kapı motoru modelleri ihtiyaçlarınıza firmamız garantisinde imal edilerek sunulmaktadır. Uzaktan kontrol üniteli, tam otomatik ve yarı otomatik komutlu endüstriyel uygulamalara farklı seçenekleriyle hitap eden ürün grubu motor modelleri tek yönlü bir çalışma sistemi sergilemektedir. Güç kesintisi durumunda faydalanabileceğiniz hızlı boşa alma şeridi veya zincir vincini aktive ederek el ile çalışmayı mümkün kılabilirsiniz. -20 derece ile 55 derece arasında çalışma ortam sıcaklığı bulunan motor modelleri ilk günkü çalışma performansını uzun yıllar sergilemektedir.

Taşıyıcı mil üzerinde direkt aktarım ya da zincir aktarım indirekt yoluyla iki tür uygulama ile kullanılabilen motor modelleri yan taraflarda alan sıkışıklığı ve kapı milinin çok kısa olduğu durumlarda alternatif bir uygulama seçeneği olacaktır. 800Wlık maksimum çekiş gücü ile dakikada 23 devir dönüş hızına sahiptir. Yoğunluk açısından orta dereceli kullanımlarınıza uygun olarak tasarlanan motor modelleri 140C derecelik sargı üzerindeki termal koruması ile mekanizmanın çalışması esnasında motor ısınmasından kaynaklı bir ısınma sonucunda arıza oluşumunu engeller. Motor mekanizmasının kendi ağırlığı 14kg olmakla birlikte kolay kurulum avantajlarından faydalanabilirsiniz. Motorda kullanılan yağ türü FAAC HP YAĞIdır ve 0,91 oranında yağ miktarı yeterli olacaktır. Ip54 koruma sınıfına da dahil edilen ürün kontrol ünitesi üzerinde otomatik parametrelerle basite indirgenmiş bir şekilde ayarlanabilmektedir.

50Nmlik nominal mil torku da bulunan ürün grubu modellerinde özel aksesuarlara geçiş özelliği de bulunmaktadır. Zengin aksesuar çeşidinde isteğinize bağlı olarak tercih edeceğiniz özel aksesuarlar 541 seksiyonel kapı motoru modellerinin fonksiyonel kullanımını maksimuma çıkaracaktır. Ayrıca rahat ve pratik kullanımlarda kullanım konforunuzu da düşünerek özel aksesuarları tercih edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamız müşteri danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir