740-741 mesken kapıları için motor

740-741 mesken kapıları için motor

740-741 mesken kapıları için motor

 

Yaşam alanlarınızda hayatınızı kolaylaştıran otomatik bahçe kapılarınız için ihtiyaç duyduğunuz motor modelleri arasında ihtiyaçlarınıza firmamız garantisiyle sunulan 740-741 mesken kapıları için motor modelleri ağırlık taşıma kapasitesi bakımından ürün grubu içerisinde iki farklı modeldir. Yana kayar kapılarınızda 740 serisi motor modeli 500kg ağırlık taşıma kapasitesine sahipken 741 motor modeli serisi 900kg ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Ürün grubunun dahili kontrol ünitesi önceden kablolanarak hızlı ve kolay kurulum imkanı sağlamaktadır. Tek yönlü özellikte bir motor modeli olduğu için elektrik kilidine ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kontrol ünitesi ekranı üzerinden basit indirgenen işlemleri kolaylıkla programlayabilirsiniz.

Manyetik sınırlama alanı bulunan ürün grubu modelleri herhangi bir güç kesintisi yaşanması durumunda anahtar korumalı boşa alma aparatının çevrilerek kapının manuel olarak açılıp kapanması sağlanabilmektedir. -20 derece ile 55 derece arasında hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz yana kayar kapılarınıza özel motor modellerimiz uzun yıllar kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Ip44 koruma sınıfına dahil edilerek imal edilen ürün modellerinde motor sargısı termal koruması 140C derecedir. Bu sayede yana kayar kapılarınızı kullanımlarınız sırasında motorun çalışmasıyla beraber ısınmadan kaynaklı herhangi bir arıza gözlemlenmez.

Dakikada 12 devir kayma hızı bulunan ürünlerin motor dönüş hızı dakikada 1400 devirdir. Yaşam alanlarınızda sizlere zaman kaybı yaşatmadan hızlıca otomatik olarak açılıp kapanan kapılarınızın keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca kurulum harici özel aksesuarlarla kullanım konforunuzu daha da genişleyebilirsiniz. Herhangi bir nesne ile çarpışma veya etkileşim esnasında durarak aksi yönde hareket eden mekanizma güvenliğinizde de kalıcı bir teminat oluşturacaktır. Yaşam alanlarınızda yana kayar kapılarınız için imal edilen 740-741 motor modeli hakkında daha detaylı bilgiye firmamız arayarak ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir