740 D

740 D

740 D

740 D

Kontrol ünitesi olarak tercih edeceğiniz 740 D serisinde bütünleşik bir kontrol ünitesidir. 10W lık çekilen güçle çalışan kontrol ünitesinde maksimum motor yük kapasitesi 1000Wtır. Çalışma ortamı sıcaklığı -20 derece ile 55 derece arası olan kontrol ünitesi bu hava koşullarında herhangi bir arızaya meyil vermeden uzun yıllar kapı otomasyonu veya bariyer sistemlerinde kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. 2 koruma sigortası ile 0 ve 4 dakika arasında çalışma ve durma zamanı programlanabilmektedir. Ayrıca 50 seviyeye kadar itiş gücü bulunan kontrol ünitesinin bağlantı girişleri açma ve kapama sınırlama anahtarlarıdır. Fonksiyon mantığı dâhilinde otomatik/kademeli otomatik/yarı otomatik/emniyet/yarı otomatik B/ emniyet C/ kademeli yarı otomatik/ kademeli mantık B+C olarak da kullanılabilmektedir. Temel mod programlama fonksiyonları arasında fonksiyon mantığı-durma zamanı-itiş kuvveti-kapı yönü olarak belirlenmiştir.

Gelişmiş mod programlama fonksiyonları arasında ilk itmede tork/fren/arıza emniyeti/öz yanıp sönme/gösterge ışığı/zamanlanmış çıkış/açma ve kapamada emniyet anahtarları mantığı/ezilme önleme elektronik aparatı için kodlayıcı/yavaşlama kontrol /kısmen açılma zamanı/çalışma zamanı/servis talebi/ döngü sayısı gibi özellikler tercihe göre kullanılabilmektedir. Termal kutusu girişlerinde açık, kısmen açık, açma emniyet aparatı, kapama emniyet aparatı, stop, güç kaynağı+topraklama bulunurken termal kutusu çıkışlarında flaşör lamba motor 24Vdc aksesuarlar, güç kaynağı 24Vdc gösterge ışığı, zamanlanmış çıkış ve arıza emniyeti özelliklidir.

Hızlı ve pratik uygulamalar için tercih edeceğiniz 740 D kontrol ünitesi kalite standartları çerçevesinde firmamız garantisiyle ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Sizler de 740 D kontrol ünitesi ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Konusunda uzman müşteri danışmanlarımız müşterilerini gereken her türlü bilgide aydınlatacaktır. Alacağınız bilgiler doğrultusunda vereceğiniz siparişin hemen ardından otomasyon sistemleri için kontrol ünitesini kullanabilirsiniz. Ayrıca FAAC yetkili servis hizmetlerimizle de satış sonrası FAAC servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir