746 ER mesken kapıları ve endüstriyel kapılar için motor

746 ER mesken kapıları ve endüstriyel kapılar için motor

746 ER mesken kapıları ve endüstriyel kapılar için motor

746 ER mesken kapıları ve endüstriyel kapılar için motor

Otomatik kapı otomasyonları motor serisinde 746 ER mesken kapıları ve endüstriyel kapılar için motor modellerini hem yaşam alanlarınızda hem de endüstriyel alanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün grubu serisinde farklı model seçenekleriyle alternatif çözümler sunan firmamız yana kayar kapılarınız için sunduğu motor modellerinde zarif tasarım ve akıllı teknolojinin bütünleştiği noktada kaliteli işçiliğini gözler önüne sermektedir. Motor modellerine göre ortalama 400 ile 600 kg arasında değişkenlik gösteren kapı ağırlığı taşıma kapasitesi bulunan 746 ER motor çeşitleri ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilmektedir. Elektronik cihazlı ikiz-disk yağ banyosu kavrama tekniğinin kodlayıcı ile bir arada kullanılması imkanı ezilmeyi önleme emniyetini maksimuma çıkarmaktadır.

Elektrik kilidine ihtiyaç duyulmadan motor modelleri tek yönlü çalışma sistemiyle donatılmıştır. Anahtar korumalı boşa alma aparatı sayesinde ürünü elle kullanma imkanı da mevcuttur. Sabitleme için yüksekliği ve kenarları ayarlanabilir şekilde tasarlanmış ürün grubu modellerimiz muhafaza ile korunarak ekran üzerinde basit şekilde programlama yapılabilen kontrol kartı içermektedir. Ürün grubu modellerinde bazı modellerin sınırlama anahtarı manyetik iken bazılarının sınırlama anahtarı endüktiftir. -20 derece ile 55 derece arasında çalışma ortam sıcaklığı bulunan ürün modellerinin yağ dolu iken ağırlığı 14kgdır. Ayrıca mekanizmada kullanılan yağ türü FAAC HP YAĞIdır. Ip44 koruma sınıfına dahil edilen motor modellerimiz dakikada 1400 devir motor dönüş hızına sahiptir. 120C derecelik motor sargısı termal koruması ile otomatik kapılarınızı sık kullanımlarınız sırasında motor ısınmasından kaynaklı herhangi bir problem yaşamadan ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzun yıllar kullanımlarınıza dayanım gösterecek bir kalitede imal edilen ürünlerimiz firmamız garantisinde beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. 746 ER mesken ve endüstriyel kapılar için ihtiyacınız olan motor modellerimiz hakkında detaylı bilgiyi firmamızdan edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca kullanım konforunuz açısından ürün grubu serisinde motor modellerine özel aksesuar eklentileri de yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir