750 CP Hidrolik Bahçe Kapısı Motoru

750 CP Hidrolik Bahçe Kapısı Motoru

Akıllı teknolojinin kaliteli ürün ve işçilikle bütünleştiği imalat ürünlerimizde 750 CP mesken ve müşterek kapılarınız için gömme hidrolik motor modelini firmamızda bulabilirsiniz. Özellikle sanatsal bir değeri olan geniş çaplı antika kapılarınız için ideal çözümler arasında yerini alan ürünümüz 3,5 metre genişliğe kadar kanat ağırlığı taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca kanat ağırlığı olarak düşündüğünüzde maksimum tek kanat ağırlığı taşıma kapasitesi 800kgdır. Bir yer altı ünitesi olarak imal edilen ürünümüz kategori içerisinde farklı modellerle ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunmaktadır. Ürünün sessiz çalışma özelliği gürültü kirliliğini ortadan kaldıracaktır. Görünmeyen kontrol ünitesi ile taşıyıcı kasası bulunan 750CP gömme hidrolik motor basite indirgenmiş kolay kurum imkanı da sağlamaktadır. Harici hidrolik aparatı ile ezilmeyi önleyen bir emniyet sağlamaktadır.
Motor dönüş hızı dakikada 1400 devir olan ürünün yağ türü FAAC HP YAĞIdır. Motor sargısı termal koruması 120C derece olması itibari ile otomatik kapılarınızın çalışması esnasında motor ısınmasından kaynaklı ısınma performansında etkilenme olmadan çalışmasına olanak sağlamaktadır. -20 derece ile 55 derece arasında çalışma ortam sıcaklığı bulunan ürünü kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamadan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün grubu modelleri ıp55 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Hidrolik kriko teknik özelliklerine bakıldığında etkili tork özelliğiyle dillat çeken ürün grubu modelleri herhangi bir nesne ile çarpışma esnasında otomatik olarak durup aksi yönde hareket etme kabiliyeti göstermesini sağlamaktadır.
Kullanım konforu açısından kurulum aparatlarında ayrı olarak tercih edebileceğiniz zengin aksesuarlar ürünün fonksiyonelliğinin maksimum seviyelere çıkmasına yardımcı olacaktır. Sizler de otomatik kanatlı kapılarınızda ihtiyaç duyduğunuz 750 CP Bahçe kapıları için gömme hidrolik motor hakkında firmamızdan daha detaylı bilgi alarak siparişlerinizi bir an önce verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir