770-770N Bahçe kapıları için gömme elektro mekanik motor

770-770N Bahçe kapıları için gömme elektro mekanik motor

Faac bahçe kapısı yapılara özel estetik bir tasarımla beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulan 770-770N gömme elektro-mekanik motor modeli otomatik kapılarınız için gizli bir görünmez motordur. Tek yönlü olarak hareket kabiliyeti sergileyen ürün grubu modeli genişlik olarak tek kanatta 3,50m, ağırlık olarak ise 500kg ağırlığı taşıma kapasitesine sahiptir. Kontrol ünitesinde bulunan harici elektronik cihaz ile ezilmeyi önleyen emniyeti sağlayan ürün dakikada 1400 devir elektrikli motor gücüne sahiptir. Motor sargısı termal koruması 140C dereceye kadar olan ürün kullanımlarınız sırasında motorun ısınmasından kaynaklı bir problemi ortadan kaldırmaya yetecektir. Mekanizma ağırlığı yalnızca 12kg olan gömme elektro-mekanik motor taşıyıcı kasası ile 14kg gelmektedir. Saniyede 6 derecelik açısal hızı bulunan ürün grubu modelinin maksimum kanat açılma hızı 110 dereceye tekabül etmektedir. Opsiyonel kit seçeneğiyle bu açılma hızı 140 derece ile 180 derece arasında değişebilmektedir.
Ip67 koruma sınıfına dahil edilen ürünün sorunsuz bir şekilde çalışma performansı sergileyecek ortam sıcaklığı -20 derece ile 55 derece arasıdır. Her türlü zorluğa dayanım gösterebilecek bir malzemeden imal edilen ürün modellerimiz engelle karşılaşılması durumunda mekanizmanın durarak aksi yönde çalışmasına olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Motor modeli boyutları 360*150*140mm iken taşıyıcı kasa boyutları 430*307-5*214mmdir. Ürün grubu modeline göre saatte 20 ile 30 devir arasında kullanım sıklığı bulunan bu gömme elektro-mekanik motor modelini evinizin bahçesinde bulunan kanatlı otomatik kapılarınız için düşünebilirsiniz.
Yere yakın olarak konumlandırılan ürün grubu duvar içine kolaylıkla monte edilebilmektedir. Kurulum aksesuarlarının yanı sıra farklı ve çeşitli aksesuar seçenekleriyle de ürünün fonksiyonel kullanımını zenginleştirebilirsiniz. Bu sayede kullanım konforunuzu ön plana çıkarmış olacaksınız. 770-770N gömme elektro-mekanik motor hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir