844 R 3PH endüstriyel kapılar için motor

844 R 3PH endüstriyel kapılar için motor

844 R 3PH endüstriyel kapılar için motor

844 R 3PH endüstriyel kapılar için motor

Kasalı büyük araç tiplerinin giriş çıkış yaptığı endüstriyel alanlarda yana kayar kapılarınızın işlevselliği açısından ihtiyaç duyduğunuz motor modeli olarak ihtiyaçlarınıza sunulan 844 R 3PH endüstriyel kapılar için motor modeli yoğun ve ağırlığı 2,200kga kadar olan kapılarınızda kullanımlarınıza uygun olarak imal edilen ürünümüz firmamız garantisinde ima edilmektedir. Anahtar korumalı boşa alma aparatı ile manuel olarak da kullanabileceğiniz motor modeli ticari ve endüstriyel uygulamalar için ideal bir seçim olacaktır. Motor elektrik kilidine ihtiyaç duyulmadan tek yönlü olarak çalışmaktadır. 62Nm’lik tork sınırlayıcı özelliğiyle güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturan motor herhangi bir engelle karşılaşılması esnasında çalışma durumunda durarak aksi yönde hareket kabiliyeti gösterecektir.

Plakalı endüktif sınırlama anahtarı bulunan ürün astarlı koruma işlemine tabi tutulmuştur. Dakikada 1400 devir motor dönüş hızına sahip olan 844 R 3PH motor ıp44 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Uzun yıllar performansından ödün vermeden kullanımlarınıza uygun olarak dizayn edilen ürünümüz -20 derece ile 55 derece arası çalışma ortam sıcaklığında hiçbir sorun yaşamadan kullanımlarınıza olanak sağlayacaktır. Yağ dolu iken mekanizma ağırlığı yalnızda 15kg olan üründe kullanılan yağ türü FAAC HP YAĞIdır. Yağ banyosunda ikiz disk kavrama özelliği de bulunan motorun ezilme önleme emniyeti de bu sayede sağlanmaktadır.

Zengin aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğiyle özel aksesuarları kullanım konforunuza göre tercih ederek mekanizmanın performansını arttırabilir ve yana kayar kapılarınızı çok daha işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Ticari ve endüstriyel alan girişleri için büyük ve ağır yana kayar kapılarda ideal bir seçim olacak 844 R 3PH motor kolay kurulum imkanı ile beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Sizler de firmamızı arayarak yana kayar kapılarınız için bu motor modeli hakkında detaylı bilgiyi müşteri danışmanlarımızdan alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir