844 R müşterek ve endüstriyel kapılar için iki yönlü motor

844 R müşterek ve endüstriyel kapılar için iki yönlü motor

844 R müşterek ve endüstriyel kapılar için iki yönlü motor

844 R müşterek ve endüstriyel kapılar için iki yönlü motor

Yoğun kullanımlarınıza uygun olarak yana kayar kapılarda kapı ağırlığı taşıma kapasitesi 1000kga kadar olan 844 R motor müşterek ve endüstriyel kapılar için iki yönlü motor olarak satışa sunulmaktadır. İki yönlü motor teknolojisinde motora güç gitmediğinde kayan kanat her zaman elle hareket ettirilebilir niteliktedir. Özellikle elektrik kilidine ihtiyaç duyulacak bu modelde kapının kapalı pozisyonda kalması için kullanılması önerilir. Anahtar korumalı boşa alma aparatı, endüktif sınırlama anahtarı ve yağ banyosundaki ikiz diskli kavrama ile ezilme önleme emniyeti güvenliğinize ayrıcalıklı bir teminat oluşturacaktır. Bu sayede herhangi bir nesne ile etkileşim halinde mekanizma durarak aksi yönde hareket edecektir.

550W çekim gücüyle çalışan motor modeli dakikada 750 devir motor dönüş hızına sahiptir. Ip44 koruma sınıfına dâhil edilen 844R iki yönlü motor modelini -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz kullanabilirsiniz. Astar koruma işlemine tabi olan ürün grubu modeli 140C derecelik motor sargısı termal koruması içerir. Bu koruma ile kapılarınızı kullanımlarınız sırasında motor ısınmasında kaynaklı bir problem yaşanmayacaktır. Dakikada11-6m kapı açılma hızı bulunan ürünün mekanizma ağırlığı ise yalnızca 15kgdır. Motorda kullanılan yağ türü FAAC HP YAĞIdır. Kontrol ünitesi üzerinde otomatik ayarlama ile kolay programlama yapabilir, ürün grubu motor modelini pratik şekilde yana kayar kapılarınızda kullanabilirsiniz.

Alternatif aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğiyle zengin aksesuar çeşitlerinden de faydalanabilirsiniz. Üründe pratik kullanıma olanak sağlayacak özel aksesuarlar kapı otomasyonlarınızın işlevselliğini arttırdığı gibi kullanım konforunuzu da ön plana çıkaracaktır. Sizler de endüstriyel alanlar veya apartman-site girişleri gibi müşterek alanlardaki yana kayar kapı otomasyonlarınız için 844 R iki yönlü motor hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız firmamız müşteri danışmanlarıyla iletişime geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir