AT-4 ve AT-8

AT-4 ve AT-8

AT-4 ve AT-8

AT-4 ve AT-8

AT-4 ve AT-8 ürün grubu içerisinde iki farklı kontrol ünitesidir. Vantuz kullanılarak aracın ön camına takılabilen bu kontrol üniteleri 2,45GHz’de etkin TAGler bulunan araçları tespit etmek için müşteri ihtiyaçlarına imal edilmektedir. Fonksiyonel özelliği sayesinde PROX BOOSTER aktif transponder ile araç ve sürücü için ayrı olmak üzere çift tanımayı mümkün kılmaktadır. Elektronik kontrol kartı COBRA LPUS olan modeller arasında AT-4 modelinde 2.45 GHz uzun menzilli aktif transponderler, kompakt tag, cam düğmesi, PROX BOOSTER(aktif-TAG pasif kartı almaya hazır yer almaktadır. AT-8 modelinde ise 2.45 GHz uzun menzilli aktif transponderler, PROX BOOSTER için yakınlık kartı, FG1 dedektör ve FG2 dedektör bulunmaktadır.

Teknik özellikleri bakımında ıp65 koruma sınıfına dahil edilen modeller -20C derece ile 55C derece arasında uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Duvara veya kazığa monte edilen ürünlerin ön paneli plastik malzemeden oluşmaktadır. Ara yüzü RS 232 ya da OMROM ISO 7811/2 olan modellerde okuyucu ile kontrol ünitesi arasındaki mesafe maksimum 50 metre olması gerekir.

Eklemli destek üzerinde alüminyum yapıya sahip olan AT-4 modeli algılama hızı bakımından dur ve git özelliğine sahiptir. Okuma ünitesi algılamak için azami 4 metre mesafede olmalıdır. Ürün grubu modelinin mekanik ağırlığı 1 kg olmakla birlikte 200*220*44mm boyutlarındadır.

Eklemli destek üzerinde paslanmaz çelik yapıya sahip AT-8 modeli algılama hızı bakımından maksimum 200km/h mesafesindedir. Okuma ünitesinde algılama için azami mesafe 8 metre olmalıdır. 310*250*100mm boyutlarında olan ürün grubu modelinin mekanizma ağırlığı ise 5kgdır. Firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak sahip olacağınız ürün grubu modellerini kullanımlarınız sırasında her türlü soru ve sorun için de satış sonrası FAAC yetkili servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz problemlerinize kalıcı çözümler sunacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir