C720-C721mesken kapıları(C720), ticari kapılar(C721) için düşük voltajlı motor

C720-C721mesken kapıları(C720), ticari kapılar(C721) için düşük voltajlı motor

C720-C721mesken kapıları(C720), ticari kapılar(C721) için düşük voltajlı motor

C720-C721mesken kapıları(C720), ticari kapılar(C721) için düşük voltajlı motor

Yana kayar kapı otomasyonlarında ihtiyaç duyduğunuz iki farklı motor modeli seçeneğiyle firmamız hem meskenlerinizde kullandığınız kapılarınız hem de ticari alanlar için kullandığınız kapılarınız için ürün grubu içersinde alternatif motor seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Yaşam alanlarınızda sürekli kullanımlarınıza dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen C720-C721mesken kapıları(C720), ticari kapılar(C721) için düşük voltajlı motor modeli ağırlığı 400kga kadar olan otomatik kapılarınız için uygun bir modeldir. Ticari alanlarda ise sürekli kullanımlarınıza uygun olarak imal edilen C721 düşük voltajlı motor modeli ağırlığı 800kga kadar olan otomatik kapılarınız için imal edilmektedir. FAAC patentli yeni mobil-eksenli redüksiyon prensibi bulunan modellerimiz manyetik sınırlama anahtarları içermektedir. Özellikle ticari alanlar için E721 kartı ile zıt yönlü iki kapının kontrolünü sağlayan Master-Slave fonksiyonu da bulunmaktadır.

Ip44 koruma sınıfına dahil edilen ürün grubu modelleri -20 derece ile 55 derece arasında çalışma ortamında herhangi bir sorun yaşamadan uzun yıllar kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Dakikada 18m açılan kapı hızı ile zaman kaybı yaşamadan kapılarınızın açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Mekanik performansı yüksek olan modellerin ezilmeyi önleyici aparatı da bulunmaktadır. Ayrıca bir engelle karşılaşıldığında ters yöne dönme fonksiyonlu elektronik kodlayıcı içeren kontrol ünitesi de tek tuşla programlama yapabilme olanağınız sizlere sunmaktadır.

Akıllı teknolojik ürünlerde güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturan ürün grubu modellerimiz estetik ve zarif tasarımı ile de tercihleriniz arasında yerini alacak. Kurulum aparatlarının haricinde özel aksesuar eklentilerini de tercihinize göre yaparak kullanımda konforunuzu düşünebilir ve ürünün işlevselliğiniz daha da arttırabilirsiniz. Düşük voltajlı olması itibari ile enerji tasarrufu da sağlayabileceğiniz ürün grubu motor modellerimiz hakkında ihtiyacınıza göre firmamızla iletişime geçerek detaylı bir bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir