Cobra plus kontrol ünitesi

Cobra plus kontrol ünitesi

Cobra plus kontrol ünitesi

Cobra plus kontrol ünitesi

Stabilize güç kaynağı ve LM kutusu ile firmamızdan tedarik edebileceğiniz cobra plus kontrol ünitesi istenen tipte, boyutta ve LAN ağ bağlantısı ile 5000’den fazla okuyucunun işlenmesine izin verilebilen geçiş kontrol sistemlerinin kurulmasına olanak sağlamaktadır. Geçiş kartlarının ve bu kartların okuyucularının işlenmesine yönelik tüm teknolojileri kapsayan işlemler Cobra plus kontrol ünitesi tarafından yönetilmektedir. ACCESSPLUS yazılımına çevirimiçi bağlı olunması halinde en fazla 65000 kullanıcı kapasitesi bulunan ürün modeli haftalık bazda 999 zaman lopu yönetimi tatiller dahil yıllık takvim yönetimini mümkün kılmaktadır. Kontrol ünitesine özel aksesuarlar tercih edilirse batarya 12 volt 1.2 Ah, konvertör EHT 485-232, konvertör EHT-MOD-V ve mikser paneli ürünleri kullanabilirsiniz.

Yaya veya araç geçiş kontrol sistemi için uygun olan cobra plus 512kbyte flash hafıza, seri port üzerinden güncellenebilir, tüm işlevsel varyantları içerir bir program hafızasına sahiptir. Ürünün tablolar+işlem hafızası 512kbyte arabelleklenmiş RAM olmakla birlikte çalışma prensibi bir laptop PC’den veya PC ile ağ üzerinden fonfigüre edilirse bağımsız moda çalışabilmektedir. 10 ile 15 000 arasında değişen ve 5 000 değerinde ayarlı bağımsız kullanıcı yönetimine sahip olan Cobra plus kontrol ünitesinin park şeritleri yönetimi 1 veya 2 şekilde programlamayı mümkün kılmaktadır. Tek kapı yönetiminde giriş okuyucusu, çıkış düğmesi, giriş okuyucusu, çıkış okuyucusu, alarm aktivasyonlu kapı durumu yönetimi ihtimali gibi özellikler bulunurken çift kapı yönetiminde kapı A üzerinde okuyucu, kapı B üzerinde okuyucu, her ikisi üzerinde çıkış düğmeleri takılabilir, kapı durumu yönetimi ve alamlar gibi özellikler bulunmaktadır.

Farklı ve ayrıcalıklı pek çok özelliğiyle tercih edeceğiniz Cobra plus kontrol ünitesi hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası FAAC yetkili servis hizmetlerimizden de yararlanabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir