Dairesel Kapı Motorları

Kaliteli yaşam standartlarınızda yaşam alanlarınızı çok daha iyileşiteceğiniz teknoloji harikası ürünler içerisnde yer alan farklı model seçeneklerinde kanatlı kapılar otomatik kapı ihtiyacınıza en ideal ve alternatif çözümler sunmaktadır. Otomatik kapıların işlevini sağlayan dairesel kapı motorları FAAC Türkiye garantisinde ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Çok özellikli ürünleriyle farklı model seçeneklerinde estetik tasarımları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan ürünlerimiz rahatlığın keyfini yaşayabileceğiniz olanakları sizlere sunacaktır.

Tek veya çift kanat için farklı model seçeneklerinde estetik bir tasarımla imal edilen dairesel kapı motorları elektrikli kilit sistemiyle entegre edilebilmektedir. Orta ve yoğun kullanıma uygun olarak farklı seçeneklerde bulabileceğiniz ürünlerimizle sizler de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Hızlı ve kolay programlanabilir özelliklerinin yanı sıra akıllı tork yönetimi ile de uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan otomatik kapılarınız için kullanabileceğiniz ürünlerimiz zorlu hava koşullarına dayanım gösterecek şekilde kaliteli bir malzeme ve işçilikle imal edilmektedir. Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak kapılarınızın yönetimini sağlayacak olan kapı motor modellerimiz çarpma emniyet sistemi sayesinde otomatik kapı kanatlarının herhangi bir nesne ile çarpışması gibi durumlarda durum aksi yönde hareket edecek şekilde dizaynı oluşturulmuştur.

Özel makine talimatları ile program dahilinde kullanabileceğiniz dairesel kapı motorları basit montaj kolaylığı ile de hem ihtiyaçlarınızı hem de beğeninizi kazanacak. Özellikle apartman ve site girişlerinde, giriş çıkışları sınırlandırmak istediğiniz fabrika alanlarında veya özel yaşam alanlarınızda ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz otomatik kapılar işlevselliğini zenginleştirebileceğiniz kapı motorları ile rahatlığınızı ön plana çıkaracak. Uzun yıllar hiçbir deformasyona uğramadan gönül rahatlığı ile sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürün grubu modelleri kapı kanatlarının niteliklerine ve ağırlıklarına göre en doğru ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır. Zengin aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğiyle de işlevselliğini ön plana çıkararka kullanım konforunda büyük bir rahatlık sağlama olanağına sahipsiniz. Her türlü zorluğa dayanım gösterecek güçlü motor teknolojisi yıllar sonra bile ilk günkü performansı ile çalışmasına olanak sağlayacaktır. Mesken veya müşterek alanlar için her ihtiyacınıza farklı model seçenekleriyle hitap edebilen firmamız uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız otomatik kapılar için sizlere alternatif kapı mortorları seçeneklerini sunmaktadır.