Faac 402 Bahçe Kapı Motoru

Faac 402 Bahçe Kapı Motoru

Faac Kanatlı kapı otomasyonlarında yer sıkıntısı sorunu ile karşı karşıya olan müşteri ihtiyaçlarına hitap edebilecek ürünlerle firmamızda kalıcı çözümleri bulabileceksiniz. Kompakt tasarımı ile yer sıkıntınsa ideal bir seçim olan 402 mesken kapıları için hidrolik motor modeli kanat genişliği 1,8 metreye kadar olan kapı otomasyonu kanadı taşıma kapasitesine sahiptir. 120Cderecelik motor sargısı termal koruma içeren ürün grubu hidrolik motor yüksek hava dirençli mekanizma ile donatılmıştır. Korozyon önleyici kaplaması ve -20 derece ile 55 derece arasında çalışma ortam sıcaklığı bulunan ürünü uzun yıllar performansında bir eksilme gözlemlemeden rahatlıkla kullanabileceksiniz. Ip55 koruma sınıfına da dahil edilen ürünün mekanizma ağırlığı yalnızca 6,5kgdır.

Harici hidrolik aparatı bulunan ürün grubun motor modeli kanatlı kapılarınızda maksimum ezilme emniyeti sağlamaktadır. Güvenliğinizi garanti altına alarak memnuniyetinizde kalıcı bir teminat sağlayacak ürünün hidrolik yağ türü FAAC HP yağıdır. CBC’li (kapanır blok) ve SBS(yavaş blok olmayan) olmak üzere iki farklı versiyondan dilediğinizi kapı otomasyonu sistemlerinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Dakikada 1400 devir motor dönüş hızı bulunan versiyonlarda CBC sistemli olanları saniyedeki kol açılma hızı 1,3cm, SBS sistemli olanları ise saniyede 1cmdir.

Kontrol ünitesi üzerinden otomatik parametrelerle kapılarınızın yönetimini elinizde bulundurabilirsiniz. Özel aksesuar seçenekleri arasında hidrolik motor modelinize uygun aksesuarlar kullanım konforunuzu ön plana çıkardığı gibi kapı otomasyonlarınızın da pratik ve kolay kullanımına olanak sağlamaktadır. Akıllı teknolojik ürünlerle kaliteli işçilik ve yılların bilgi birikiminin bir araya getirildiği firmamızda ihtiyacınızı en ideal bir biçimde karşılayabilirsiniz. Sıra dışı zarif tasarımı ile kurulum kolaylığını da beraberinde getiren ürün grubu motor modeli hakkında detaylı bilgi ve sipariş için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir