Faac 413 DC Dairesel Kapı Motoru

Faac 413 DC Dairesel Kapı Motoru

Faac 413 ürün grubu serisinde farklı bir motor modeli olarak beğeninize sunulan 413-24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro-mekanik motor otomatik kapılarınız için ihtiyaç duyduğunuz motor modelleri arasında yerini almaktadır. Zarif tasarımı, estetik görünümü ve basit montaj imkanı ile beğeninizi kazanacak elektro-mekanik motor ihtiyaçlarınızı da tam anlamı ile karşılayacak.

Saatte 30 devir arasında kullanım sıklığı bulunan ürün grubu modeline özel aksesuar eklentileri de yapılabilmektedir. Otomatik kapı sistemlerinde kanatlı kapılarınızı çok daha fonksiyonel hale getirerek kullanım konforunuzu ön plana çıkaracak olan özel aksesuar seçenekleri rahatlığınız için birebir bir seçim olacak. Dairesel açılı kapılar için de ideal bir seçim olacak olan düşük voltaj elektro-mekanik motor modeli tek kanatta maksimum 1,8 metre genişliğinde otomatik kapı kanadını taşıma özelliğine sahiptir. Ürün grubu içerisinde alçakta kurulum imkanı ile otomatik kapılarınızda yere yakın olarak da konumlandırabileceğiniz ürününüz olumsuz hava şartlarında -20 derece ile 55 derece arasında uzun yıllar sorunsuz bir çalışma performansı sergilemektedir. Kaliteli işçilik ve imalatı ile hemen her türlü zorluğa dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen motor modeli hareket sınırlama stopları ve açılıp kapanma esnasında yavaşlamayı kontrol etme tertibatı ile maksimum bir emniyet sağlamaktadır.

Güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz ürün ıp44 koruma sınıfına da dahil olmak üzere engel tespit cihazı olan Gatecoder ürünüyle birlikte kullanılmaya olanak sağlamaktadır. Maksimum kanat genişliği 2,5 metreye kadar çıkabilen otomatik kapılarınızda elektrik kilit özelliği de bulunması gerekmektedir. Kontrol ünitesinde 140c derecelik termal koruması ile motor mekanizması yoğun kullanımlarda bile kendini koruma altında tutarak sorunsuz şekilde çalışma gösterebilmektedir. Ürünümüz ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir