Faac 415 Kanatlı Kapı Motoru

Faac 415 Kanatlı Kapı Motoru

Faac Kanatlı kapılarınıza uygun faac motor modeli arasında 415 mesken kapıları için elektro-mekanik motor modeli beğeninize sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayan ürünümüz tek kanat genişliği 2,5 metreye kadar olan ağırlığı taşıma kapasitesine sahiptir. Farklı model seçenekleriyle alternatif ürünler arasında ihtiyacınız karşılayacak olan ürünü gönül rahatlığı ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Ürünün pres döküm alüminyum gövdesi bulunmakla birlikte iki kat boya içermesi ürünün dayanımını arttırmaktadır. Estetik yapısı ile zarif tasarımları akıllı teknolojiyle buluşturan firmamız ürün grubunda farklı özellikte elektro-mekanik motor seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktadır.

Engel tespit cihazı ile uyumlu kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürün otomatik kapılarınızın güvenliği sağlamasına yardımcı olacaktır. Ayrıca hareket sınırlama stopları ve yavaşlamayı kontrol eden tertibatı ile maksimum bir emniyet güvenliğiniz için ideal bir seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. Kapı otomasyonları sistemlerinde 3metrelik ve 4 metrelik elektrik kilit özelliği de bulunmaktadır. Kapı otomasyonlarınızda yere yakın kurulumu mümkün kılan yatay kablo çıkışı ürünün otomatik kapılarınızda aşağıda konumlanmasına da olanak sağlamaktadır. Basite indirgenmiş anahtar korumalı sistemi ile ürünün elle boşa alma aparatı da bulunmaktadır.

Uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz 415 elektro-mekanik motor -20 derece ile 55 derece arasında her türlü hava şartlarına dayanım gösterecek şekilde dizayn edilmiştir ve üründe herhangi bir deformasyon gözlemlenmeden ilk günkü kullanımınıza uygun olacak şekildedir. Ip54 koruma sınıfında olan ürünümüz kontrol ünitesi üzerinde 140C derecelik bir termal koruma da içermektedir. Hızlı çalışma kabiliyeti ile otomatik kanatlı kapılarınızın kol açılma hızı saniyede 1,6 cmdir. Ortalama 8kg mekanizma ağırlığı bulunan ürün hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla vakit kaybetmeden irtibata geçebilir ve otomatik kapı otomasyonları sistemlerinde ihtiyaçlarınıza en ideal çözümleri bizimle sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir