Faac 415 Yoğun Kullanıma Uygun Bahçe Kapı Motoru

Faac 415 Yoğun Kullanıma Uygun Bahçe Kapı Motoru

Faac 415 elektro mekanik ürün grubu serisinde enerji tasarrufunuzu da sağlayacak olan 415-24v dc mesken kapıları için düşük voltaj elektro mekanik motor firmamız tarafından imal edilerek beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Otomatik kapı otomasyonlarında özellikle meskenlerde bahçe kapısı olarak düşünebileceğiniz kanatlı kapılarınız için uygun bir motor modeli olan ürünün maksimum kanat genişlikleri ürün çeşidine göre 2,5m, 3m ve 4m olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Tek kanat ağırlığı taşıma kapasitesine uygun olarak tercih edebileceğiniz ürün grubu modeli hareket sınırlayıcı özelliği olan ve olmayan olarak iki çeşit versiyona sahiptir.

Güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak yavaşlamayı kontrol altında tutan kontrol tertibatı ile hareket sınırlama stopları güvenliğinizde maksimum bir emniyet sağlamaktadır. Pres dökümlü alüminyum gövdeye sahip ürünümüz iki kat boya içermesiyle daha uzun ömürlü kullanımlara olanak sağladığı gibi yere yakın kurulum olanağı ile de basit montaj imkanını sizlere sunmaktadır. Zarif tasarımı ile basite indirgenmiş bir anahtar korumalı aktivasyona sahip ürünü dilerseniz elle boşa alma aparatı ile manuel olarak da kullanabilirsiniz. Ip54 koruma sınıfına dahil olan ürün grubu modeli kontrol ünitesinde 140C derecelik bir termal koruma da içermektedir.

Otomatik kapı sistemlerinde kanatlı kapılarınızda katlanır kapılarınızın kol açılma hızı saniyede 1,6cm olmakla birlikte -20 derece ile 55 derece arasında hiçbir sorun yaşamadan ilk günkü performansı ile kullanımlarınıza olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Mekanizmanın kendi ağırlığı yalnızca 8kgdır. Akıllı teknolojik çözümler olarak zengin aksesuar çeşitleriyle de işlevselliğini ön plana çıkarabileceğiniz ürünlerde kullanım konforunuzu da düşünebilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde otomatik kapı otomasyonu için kullanabileceğiniz elektro-mekanik motor modeli olarak zengin çeşit içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek ürünümüz hakkında daha detaylı bilgiyi firmamızı arayarak alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir