Faac 422-422 PED. Dairesel Hidrolik Kapı Motoru

Faac 422-422 PED. Dairesel Hidrolik Kapı Motoru

Faac Zarif tasarımı ile otomatik kapı otomasyonlarınıza alternatif bir çözüm olarak beğeninize sunulan 422-422 PED. Mesken ve müşterek kapılar için hidrolik motor modeli ürün grubu içerisinde farklı seçenekleriyle firmamız garantisinde beğeninize sunulmaktadır. Çok yönlü bir geniş kullanım olanağı bulunan ürün grubu modelleri harici hidrolik aparatı ile ezilmeye karşı önleyici bir emniyet sağlamaktadır. Yüksek hava dirençli kaplaması ile korozyonu önleyici özelliği bulunan ürünlerimiz -20 derece ile 55 derece arasındaki hava şartlarına da uyum sağlayacak şekilde bir çalışma performansı sergileyerek uzun yıllar kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Anahtar korumalı boşa alma aparatı ile manuel çalışma özelliği de bulunan ürün modelinde yağ türü olarak FAAC HP YAĞI kullanılmaktadır. Dakikada 1400devir motor dönüş hızına sahip olan ürün grubu kapı otomasyonlarınızın hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını mümkün kılmaktadır.

Ürün grubu içerisinde tercih edeceğiniz ürünler saniyede 1cm, 1,3cm ve 2cm kol açılma hızına sahiptir. Motor sargısı termal koruması 120c dereceye kadar olan ürünlerimizde motor ısınmasından kaynaklı herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanımlarınıza olanak sağlayacak niteliktedir. Ip54 koruma sınıfına da dahil edilen ürün grubu modellerinin mekanizma ağırlığı yalnızca 7kgdır. Ürün grubunda kullanım sıklığı modellerine göre değişen ürünlerin bazı modelleri saatte 55 devir yaparken bazı modelleri 70 devir yapabilecek nitelikte dizayn edilmiştir. Güvenliğinize kalıcı bir teminat olarak gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ürün herhangi bir engel durumunda durarak aksi yönde hareket edecektir.

Özel meskeniniz veya apartman ve site girişleri için kanatlı kapılarınızın yönetiminde tercih edebileceğiniz ürünler arasında yerini alan 422-422PED. Hidrolik motor özel aksesuar eklentileriyle de uyumlu şekilde çalışarak kullanım konforunuzu ön plana çıkarmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıracak akıllı teknolojiyle kaliteli ürünleri bir araya getiren firmamızı arayarak geniş kapsamlı bir bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir