Faac 750 Bahçe kapıları için standart gömme hidrolik motor

Faac 750 Bahçe kapıları için standart gömme hidrolik motor

Faac Gömme motor teknolojisinde 750 mesken kapıları ve müşterek kapılar için standart gömme faac motor modelini beğeninize sunan firmamız uygun fiyat avantajlarıyla da tercihleriniz arasında yerini alacak. Apartman ve site girişlerinde otomatik kapılarınız için tercih edebileceğiniz ürünü mesken yapılarınızda da bahçe kapılarınız için düşünebilirsiniz. Tek kanat ağırlığında 800kga kadar taşıma kapasitesi bulunan ürün grubu modeli farklı seçenekleriyle de alternatif oluşturmaktadır. Özellikle antikaya düşün kişilerin mekanlarına geniş antika kapıları için ideal bir çözüm olacak olan 750 mesken kapıları ve müşterek kapılar için standart gömme hidrolik motor otomatik kapılarınızın sanatsal değerinde şıklığı yansıtacaktır.
Yerin altına monte edilen ürün grubu modeli kontrol ünitesi içeren görünmez bir şekilde tasarlanmış ve sessiz çalışma özelliğine sahip bir motordur. Harici hidrolik aparatı içeren ürün ezilmeyi önlemeye karşı maksimum bir emniyet sağlamaktadır. Dakikada 1400 devir motor dönüş hızı bulunmakla birlikte mekanizmanın kendi ağırlığı 7,5kgdır. Ip55 koruma sınıfına dahil edilen motor modelinde 120c derecelik motor sargısı termal koruması bulunmaktadır. Bu sayede kullanımlarınız sırasında motor ısınmasından kaynaklı hiçbir sorun yaşanmaz. -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz bir çalışan performansı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz üründe kullanılan yağ türü FAAC HP YAĞIdır.
Ürün grubu içerisinde farklı ihtiyaçlarınıza birden fazla motor modeli seçeneğiyle hitap edebilen ürünlerimiz tek kanat genişliği, ağırlık ve kullanım sıklığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Teknik özellikleri açısından etkili tork özelliği güvenilir kullanımlarınızın teminatını da sizlere vermektedir. Herhangi bir nesne ile etkileşim durumunda durarak aksi yönde hareket eden kapı kanatları güvenliğinizi tam anlamı ile garanti altına almaktadır. Zengin aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğiyle ürünün işlevselliğini zenginleştirebileceğiniz gibi kullanım konforunuzu da ön plana çıkarabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun 750 standart gömme hidrolik motor modelleri hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir