Faac Gömme Motor

Faac Gömme Motor

Farklı ve eşsiz tasarımı ile kanatlı kapılarınıza zarif çözümlerle sunulan göme motorlar farklı model seçenekleri sayesinde estetik bir görünüm kazanarak otomatik kapılarınızın çok daha işlevsel kullanımına olanak sağlamaktadır. Akıllı teknolojinin estetik tasarımlarla bir araya getirildiği firmamızda uzun yıllar mal ettiğimiz ürünlerimize kalitenin yanında estetik bir işçiliği de beraber sunuyoruz. Yoğunlukta kullanılan endüstriyel alan girişleri, apartman ve site gibi geniş kapı alanlarında ihtiyaç duyduğunuz otomatik kapı otomasyonlarına yenilikçi politikasıyla farklı sunumlarda hazırlanan gömme motor modelleri kanatlı kapılarınıza ideal çözümler olacaktır.

Basit montaj imkânının yanı sıra özelliği itibariyle duvara gizlenen gömme motorlar şık bir tasarım ürünü olarak karşınıza çıkacaktır. Yere yakın şekilde konumlandırılan motor modelleri herhangi bir korozyona uğramayacak şekilde bir alüminyum kutucuk içerisine yerleştirilerek duvarın iç kısmına monte edilmektedir. Dış darbelere karşı da koruması sağlanan bu özellikle uzun yıllar otomatik kapı sistemlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı model seçenekleriyle kapı kanadı ağırlığı taşıma kapasitesine göre değişkenlik gösterecek olan gömme motorlar genel itibari ile ıp67 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı ile kullanabileceğiniz ürün grubu modellerini kullanım konforunuz açısından çeşitli aksesuar eklentileri yaparak da kullanabilirsiniz. Zengin aksesuar çeşidiyle uyum sağlayabilen ürünlerimiz otomatik kapılarınızı kullanımlarınız esnasında büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Uzun yıllar imalat ürünlerimizde rahatlığınızı ön plana çıkaran alternatif uygulamalarla otomatik kapı sistemleri üzerinde yenilikçi anlayışla hareket eden firmamız kaliteli işçiliği ile de beğeninizi kazanacak. Güvenliğinizde kalıcı bir teminat oluşturacak ürünlerimizde kapı kanatları herhangi bir engelle karşılaştığında durarak aksi yönde hareket edecektir. Ayrıca dilerseniz otomatik çalışma parametrelerini kontrol ünitesi üzerinden kendiniz ayarlayabilirsiniz. Gömme motor seçeneklerimiz ve detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir