Faac Motor

Faac Motor

Uzun yıllar otomatik kapı ürün ve yedek parça ürünleri imalatı ile güveninizi kazanan firmamız otomatik kapılarınız için harici motor seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılamaktadır. Zarif tasarımı ile dairesel otomatik kapı sistemlerinde estetik bir görünüm sağlayan ürünlerimiz otomatik kapı modellerine göre farklı güç kapasitesinde imal edilebilmektedir. Otomatik kapılarınızın tek kanat genişliğinde 2 metreye kadar taşıma kapasitesi bulunan faac motor seçeneklerimizde elektrikli kilitleme özelliği bulunabilmektedir ve harici motorların elektrikli kilitleme özelliğinde tek kanat taşıma kapasitesi 2.5 metreye kadar çıkabilmektedir.

Akıllı teknolojik ürünler olarak özellikle meskenlerinizde bahçe kapılarınız için tercih edebileceğiniz otomatik kapılarınıza ek olarak kullanılan harici motor kapı mekanizmasının düzenli işleyişinde sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Çok çeşitli aksesuar seçenekleriyle de kullanımı zenginleştirilebilen otomatik kapılarınız hayatınızı çok daha kolay ve pratik hale getirecek. Herhangi bir güç kaynağı kesintisinde sorun yaşamadan kullanabileceğiniz harici motorlar otomatik kapıların kesintisiz bir biçimde çalışmasına olanak sağlayacaktır.

Basit montaj imkanı ile otomatik kapılarınızın kurulumu esnasında kolaylıkla konumlandırılabilen harici motorlar uzun ömürlü kullanıma uygun olacak biçimde dizayn edilmektedir. Uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğiniz ürünlerimiz uzun vadede tasarrufunuzu sağlayacak ürünlerdir. Ayrıca vereceğiniz siparişleriniz sonrası ücretsiz kurum imkanı da verilen harici motor da dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz firmamız garantisinde konusunda profesyonel personellerimiz tarafından montajlanmaktadır. Montaj sonrası küçük bir ihtimal de olsa yaşamanız muhtemel herhangi bir arıza durumunda tamir ve bakım servisimizi arayarak kaydınızı bırakabilirsiniz.

Deneyimleriyle kısa sürede tüm soru ve sorunlarınıza çözüm olan firmamız personelleri sorunsuz kullanımlarınıza uygun her

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir