J Call sistemi

J Call sistemi

J Call sistemi

J Call sistemi

Kapı otomasyonları veya bariyer sistemlerinde telefon aracılığıyla giriş yöntemini kullanmak hem zamandan tasarruf sağlamanıza hem de zahmetsizce giriş çıkışlar yapmanıza olanak sağlamaktadır. J Call sistemi yalnızca telefonunuzun çalmasıyla girişi açma imkânı vererek kolaylıkla geçişinizi mümkün kılmaktadır. Ayrıca sistem üzerinde olaylar kaydedilebildiği gibi bunun için de kullanıcıdan herhangi bir ücret alınmaz. Kartlara veya uzaktan yönetimi sağlayan kumandalara ihtiyaç duymadan herhangi bir otomatik açılma sistemi ile kullanılabilen bu ürün kolay kurulum imkânı sağladığı gibi PC ve SMS aracılığı ile de programlanabilmektedir.

Giriş için yalnızca seçili kullanıcılara izin veren sistem özelleştirilebilir geçiş iznine yetkilendirilmeler, zaman çerçeveleri, haftanın günleri ve ayları, son kullanım tarihi gibi farklı nitelikler kişisel ihtiyaca göre güncellenebilmektedir. Lokal geçiş modunda kolay danışma son 30 gün boyunca gerçekleştirilir. Sms ile tüm geçişlerin kilitlenmesini sağlayabileceğiniz gibi parola korumalı programlama seçeneği de bulunmaktadır. Basit lokal kablolama ile arama için kullanıcıdan hiçbir ücret talep edilmez.

J Call sisteminde tek bir cihaz en fazla 2002 e kadar kullanıcıyı hatırlama kapasitesine sahiptir. İsteğe bağlı genişletme devresi bulunmakla birlikte normal standartlarda sistem en fazla 10 geçişi kontrol edebilmektedir. -30C derece ile 70C derece arasında hava koşullarında hiçbir probleme yol açmadan sistemi uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. J Call sistemi için kullanılan cihazın yaklaşık ağırlığı 190 gram kadardır. 13,0cm*9,0cm*3,7cm boyutlarında olan cihazın güç kaynağı da 8-30 V DCdir. Kontrollü geçiş alanlarında istediğiniz her ürün için J Call sistemini tercih edebilirsiniz. Size büyük kolaylık sağlayacak sistem ile artık aracınızdan inmeden yalnızca telefonunuz aracılığı ile geçiş sistemlerinin kontrolünü elinizde bulundurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası FAAC yetkili servisi ile kaliteli bir servis hizmetini de sizlere sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir