Katlanır Kapı Motorları

Faac otomasyon ve otomatik kapı sistemlerinde otomatik kapı üretiminin yanı sıra her türlü ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirleyerek katlanır kapı motorları model seçeneklerini de sizlere sunan FAAC Türkiye katlanır kapılarınıza uyum sağlayarak ürünü daha işlevsel kullanabileceğiniz motor çeşitleri üretimini de gerçekleştirmektedir. Katlanır kapılarınızı çok daha fonksiyonel kullanacağınız motor modellerinde kapıların niteliğine göre ihtiyacınıza en uygun olanını tercih edebilir ve kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Apatman ve toplu konut girişlerinde araçlarınızı parke etmek için garaj kapısı olarak düşünebileceğiniz gibi endüstriyel alanlarda fabrika ve depo gibi alanların giriş çıkışları için de düşünebileceğiniz katlanır kapılar güvenliğinizi de garanti altına alacaktır. Sistemim işleyişi açısından motor seçenekleriyle katlanır kapılarınızı uzun ömürlü olarak rahatlıkla kullanma şansına sahipsiniz. Kapıların farklı model seçeneklerinde uygulanabilecek alanların ebatları itibari ile değişkenlik gösterebileceği gibi her katlanır kapı için de katlanır kapı motorları seçenekler arasında sizlere alternatif oluşturacaktır. Güçlü motor yapısı her türlü kapı ağırlığına niteliklerine uygun olarak taşıma kapasitesine sahiptir. Kullanım konforunuza uygun şekilde emniyet fotoselleri ile de destekleyebileceğiniz ürün için sınırsız seçenekte aksesuarlara kolay entegre edilebilme özelliğinden de faydalanabileceksiniz.

Katlarıır kapı modellerinde ihtiyaçlarınıza en uygun modelleri firmamızdan temin edebileceğiniz gibi motor seçeneklerinde de firmamız en doğru model seçeneğini beğeninize sunacaktır. Sağlamlığı ve kalitesi ile firmamız garantisinde sahip olacağınız Katlanır kapı motorları uzun yıllar kullanımlarınıza elverişli olacak şekilde bir tasarımla imal edilmektedir. Estetik yapısı ile de hem ihtiyaçlarınızı hem de beğeninizi kazanacak motor modelleri yıllar sonra bile performansından ödün vermeden çalışmasına olanak sağlayacaktır. Güvenli kullanımlarınıza uygun, akıllı teknolojinin son harikası ürünler arasında yerini alan seçenekler eşsiz çalışma prensibi ve tasarımı ile basit montaj imkanını da beraberinde getirmektedir. Her türlü otomatik kapı ihtiyacınıza uygun motor modeli seçenekleriyle zengin alternatifleri bir arada bulunduran ürün grubu modellerimiz gerek hidrolik kilit gerekse elektrikli kilit sistemiyle kontrol ünitesi üzerinde ayarlanabilmektedir. Belirli komutlarda çalışmasını istediğiniz katlanır otomatik kapılarınızın otomatik ayar sistemini oluşturabilir ve konforlu bir kullanım da sağlayabilirsiniz.