Kollu Bariyer Sistemleri

Farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözüm olanakları ile cevap verebilen Faac otomasyon sistemlerinde öncü FAAC Türkiye kollu bariyer sistemleri ile de sizlere her türlü ihtiyaçlarınızı karşılama garantisi vermektedir. Akıllı teknolojinin en yeni örmekleri olarak yaşam alanlarınızda sınırlandırmak istediğiniz giriş çıkışlar için faydalanabileceğiniz bariyer sistemleri aynı zamanda estetik yapısı ile de ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Geliştirilmiş mekanik tasarımı sayesinde endüstriyel alan girişlerinde, apartman ve site girişlerinde, park alanları girişlerinde ve daha buna benzer pek çok yerde kullanabileceğiniz sistemler farklı model seçeneklerinde geniş açıklıkların dahi sınırlandırılmasına olanak sağlamaktadır.

2,3,4 metre ve daha fazla açıklıklarda otomatik kapı düşünmediğiniz alanların sınırlandırılması için sizlere alternatif bir seçenek olarak sunulan kollu bariyer sistemleri tüm yedek oparça, motor ve aksesuar seçenekleriyle özel olarak dizayn edilerek kaliteli bir işçilikle sizlere sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızda kullanım konforunuzu ön plana çıkaracağınız sistemlerle özellikle aracınızdan inmeden bariye sisteminin otomatik olarak çalışmasını sağlayabilir veya giriş çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Emniyet sistemleriyle de güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturacak olan Faac otomasyon sistemleri uzun yıllar kullanımlarınıza uygun olacak bir dayanım ve kalite ile ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır.

Her ihtiyaca uygun modelleriyle tercih edebileceğiniz kollu bariyer sistemleri basit montaj imkanıyla farklı uygulamalara yönelik geniş aksesuar seçenekleri imkanıyla da bir çok alternatifi bir arada kullanmanıza olanak sağlayacak. Ürünlerin kol yapısında bulunan ledli ışıklandırma sayesinde gece görüşü mümkün kılınabilmektedir. Kişisel anahtarlı veya otomatik kilit sistemiyle tercih edebileceğiniz ürün grubu modelleri yarı yoğun ve yoğun kullanımlarınıza uygun olarak sizlere zaman kaybı yaşatmadan kol yapısının saniyeler içerisinde açılmasına olanak sağlamaktadır. Koruma sınıfına da dahil edilerek belirli hava şartlarında hiçbir olumsuz durumdanetkilenmeden ve herhangi bir deformasyona uğramadan model seçeneklerini uzun yıllar rahatlıkla konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem güvenliğiniz hem de konforunuz açısından tercih edeceğiniz ürün modelleri aksesuar seçenekelerinden de tercihlerinize bağlı olarak faydalanmanızı mümkün kılmaktadır. Sizler de firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza farklı bir alternatif olarak bariyer sistemlerinden firmamız farkı ile faydalanabilirsiniz.