MAG-MAG100 Manyetik okuyucular

MAG-MAG100 Manyetik okuyucular

MAG-MAG100 Manyetik okuyucular

MAG-MAG100 Manyetik okuyucular

Kart geçişli olarak geçiş kontrolü ürünleriniz için tercih edeceğiniz MAG-MAG100 manyetik kart okuyucular hem yayalara özel hem de araçlara yönelik geçiş kontrolü sistemlerinde tercih edilebilmektedir. VIPER 400 ve COBRA PLUS elektronik kontrol kartı özelliği bulunan manyetik kart okuyucu özel aksesuarlar sayesinde kullanımlarınız sırasında kolaylığı yakalamanızı sağlayacak. FAAC manyetik kart numaralı ve kodlu olmak üzere minimum 10 adet şeklinde ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Özel aksesuarlar arasında MAG 100 alüminyum kolon ve kolonlar için montaj plakası yer almaktadır.

Metal muhafazaya sahip manyetik okuyucularda güç kaynağı voltajı kontrol panelinden 12Vdcdir. Swipe manyetik kart okuyucu türüne sahip olan ürün ISO STANDART yol 2 seçeneğiyle format sistemine sahiptir. Yolun %100ünü manyetik şeridin okunması olarak algılayabilen MAG-MAG 100 manyetik kart okuyucular duvara veya kolona monte edilebilmektedir. Okuyucu ile kontrol ünitesi arasındaki maksimum mesafe 100 metre kadardır. -10 derece ile 55 derece arasında çalışma ortamı hava koşullarında hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz ürün 1 iki renkli çok fonksiyonlu LED göstergelere sahip olduğu gibi zil sistemi de kapatılabilir. Isıtıcısı ve kepenk sistemi bulunmayan ürün 125*56*44mm(L*D*H) boyutlarındadır. Ayrıca ürüne elektrik bağlantıları multipolar kablo 5*0.5 mm2 ile yapılabilmektedir.

Güvenilir ve uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz MAG-MAG 100 manyetik okuyucular hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız garantisinde yenilikçi anlayışın ürünleri olarak kullanabileceğiniz ürünlerimizi kullanımlarınız sırasında FAAC yetkili servis hizmetlerinden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Avrupa kalite standartları çerçevesinde estetik bir yapı ve kaliteli bir işçilikle imal edilen ürünlerimizle alakalı bir soru veya sorunla karşılaşmanız durumunda hiç vakit kaybetmeden FAAC yetkili servis personellerimizle iletişime geçebilir ve tüm problemlerinizi kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir