Otomatik Kepenk Motorları

Küçük ve orta ölçekli işletmeler başta olmak üzere fabrika ve depo gibi endüstriyel alan girişleri için veya evlerinizde garaj kapısı olarak düşünülebilecek mekanlar için otomatik kepenkler bir alternatif oluşturabilmektedir. Sistemin güvenli ve düzenli işleyişini sağlayacak otomatik kepenk motorları üretimiyle de tüm ihtiyaçlarınıza akıllı teknolojnin imkanlarından faydalanarak cevap veren FAAC Türkiye güvenliğiniz için tervcih edeceğiniz bu sistemi üst düzey bir konfor sağlayarak kullanmanızı mümkün kılmaktadır. Hem güvenliğiniz açısından hem de rahatlığı ile sizlere büyük kolaylıkla sağlayacak ürün grubu modellerinde farklı ebatlarda kepenkler için moter seçenekleri de alternatif olacak şekilde ihtiyaçlarınıza en uygun olarak hitap edebilmektedir.

Otomatik kepenk motorları kontrol ünitesi üzerinde otomatik çalışma parametreleri dahilinde sistemli bir şekilde çalışmaya olanak sağlamaktadır. Ayrıca kuvvetli ray sistemiyle montaj ve montaj sonrası çalışma aşamalarında her türlü zorluğa dayanım gösterecek şekilde dizayn edilmiştir. Estetik yapısından ödün verilmeden kaliteli bir işçilikle imal edilen bu ürün grubu modelleri rayının herhangi bir bağlantı parçasına ihtiyaç duyulmaksızın direkt olarak tavana sabitlenmesini mümkün kılmaktadır. Çalışma sonu mesafesi olarak boyu arttırılabilen model seçeneklerinde yerden yukarı tavana doğru açılım gösterecek otomatik kepenkler işlevsel boyutlarda kullanım konforunuza uygun şekle getirilerek ihtiyçalarınıza sunulmaktadır.

Ürünü kullanımınız çarpma emniyet sistemini de beraberinde getirir. Bu sayede kepengin açılması veya kapanması esnasında kepenge canlı veya cansız nesnenin çarpması durumunda motor sistemi durarak kepengin aksi yönde hareket etmesini sağlayabilecektir. Kilitli ve kilitsiz özellikle motor modellerinin tamamı koruma sınıfına dahil edilmiştir. Uzun yıllar performansından ödün vermeden rahatlıkla kullanabileceğiniz otomatik kepenk motorları çalışma ortam koşullarına uygun olarak belirli hava şartlarına da dayanım gösterecek niteliklerde dizayn edilmiştir. Çoklu aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğiyle de tüm kolaylıklardan faydalanmanıza olanak sağlayabilen sistemde kullanım konforunuzu ön plana çıkarabileceksiniz. Hafifliği ve güçlü motor yapısı ile kepenk türüne göre ağırlık taşıma kapasitesine sahip olan motorlar akıllı teknolojinin son harikası ürünler olarak ihtiyacınıza sunulmaktadır. Sizler de firmamız farkıyla otomatik kepenkleriniz için en uygun moter seçeneklerini tercih edebilir ve güvenilir kullanımlarınıza uzun yıllar kalıcı bir teminat oluşturarak memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.