Otomatik Mantar Bariyer Sistemleri

Faac otomasyon sistemlerinde otomatik kapı ihtiyaçlarınızı en kaliteli ürün ve aksesuar seçenekleriyle karşılayan FAAC Türkiye otomatik mantar bariyer sistemleri ile de farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler sunmaktadır. Dayanıklı yapısı ile sabit şekilde sınırlandırmak istediğiniz her türlü alan için tercih edebileceğiniz sistemlerde kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden tasarım harikası ürünler olarak kaliteli bir işçilikle hem beğeninize hem de ihtiyaçlarınıza firmamız garantisinde sunulan bariyer sistemlerinden sizler de memnun kalacaksınız.

Araç giriş çıkışlarının sınırlandırılmak istenildiği alanlarda, trafik kontrolünün sağlanmasına ihtiyaç duyularak yolu trafiğe geçici veya uzun süreli olarak kapaltılmak istenildiği durumlarda, endüstriyel alan girişlerinde, apartman ve site önlerinde sizler de farklı ihtiyaçlarınızda alternatif çözüm olanaklarından otomatik mantar bariyer sistemleri ile faydalanabilirsiniz. Estetik yapısı ile farklı ebatlarda bulabileceğiniz ürünlerimizin şıklığı mekanlarınıza ayrı bir hava katacak. Sistem dahilinde siparişiniz üzerine imal edilebileceko lan ürünlerimiz zincirli modelleriyle de ihtiyaçlarınıza hitap edecektir. Gönül rahatlığı ile uzun yıllar hiçbir olumsuz durumdan etkilenmeden kullanabileceğiniz bariyer sistemi basit montaj imkanının yanı sıra kolay sökülüp takılabilen özelliğiyle de ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak.

Özel montaj delikleri sayesinde sipariş verdiğiniz anda büyük bir kolaylıkla istediğiniz alana monte edilebilen ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca mantar bariyerlerin tepe kısmına yerleştirilen ısışlı taç yapısıyla çevrili ürün grubu modellerimiz gece görüşünü mümkün kılmaktadır. Gece karanlığında sokak lambalarının aydınlatma sağlamadığı durumlarda ışıklı taç yapısı parlaklık vererek o bölgede otomatik mantar bariyer sistemleri kullanıldığı bilgisini verecektir. Tasarım detaylarında müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak imal edilen ürünlermiz yansıtıcı reflektörleriyle açık alanların rahatlıkla kapatılmasına olanak sağlamaktadır. Geniş alanların dışında kalan kısınlar için kontrollü geçiş alanı yaratmak amacıyla kullanabileceğiniz bariyer sistemleri güçlü görünümü ile şıklı mekanlarınıza en estetik biçimde yansıtacak. Manuel veya kilitli modelleriyle farklı ebatlarda sınırsız seçenekleri beğeni ve ihtiyaçlarınıza sunan firmamızla sizler de iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Konusunda uzman müşteri danışmanlarımızın verecekleri bilgiler sonrası gönül rahatlığı ile vereceğiniz siparişlerinizin hemen ardından kısa sürede mantar bariyer sistemlerinden sizler de faydalanabilirsiniz.