Plus range kart okuyucular

Plus range kart okuyucular

Plus range kart okuyucular

Ürün grubu serisinde firmamız garantisinde imal edilen plus range kart okuyucular GATE PLUS, KLAVYELİ GATE PLUS, GATE PLUS DL ve KLAVYELİ GATE PLUS DL olmak üzere 4 farklı model seçeneğiyle ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Yoğun kullanımları için 125 kHz kartlar olarak GATE PLUS ve KLAVYELİ GATE PLUS modellerini tercih edebilirsiniz. Dahili telefon ve çağrı butonu opsiyonel kuruluma hazır ihtiyaçlarınıza sunulan bu modeller arkadan aydınlatmalı LED ekran 4*20 karaktere kadar çıkabilmektedir. Ürün grubu modellerin ağırlığı 43 kg olmakla birlikte 360*360*1220 boyutlarındadır.

GATE PLUS DL ve KLAVYELİ GATE PLUS DL modelleri yoğun kullanım için n.2 okuyucular; 125kHz kartlar özelliğine sahip olmakla birlikte 2 arkadan aydınlatmalı LCD ekran 4*20 karaktere kadar ekran özelliği göstermektedir. Dahili telefon ve çağrı butonunda opsiyonel iki dahili telefon sistemi ve klavyeler için kuruluma hazır halde kullanım olanağı bulabileceksiniz. 360*360*1930 boyutlarında olan ürün grubu modellerinin mekanik ağırlığı ise 57kgdır.

Tüm model seçeneklerinde dış kabin her iki taraftan geçişi mümkün kılmaktadır. Kalıptan çekme alüminyum yük taşıyıcı yapısı bulunan ürünlerin kalıptan çekme boyalı alüminyum RAL 9006 altı kapıları da mevcuttur. Kendinden sönümlü ve hava koşullarına dirençli PVC ve boyalı RAL 3020 ön ve arka taraf paneli bulunan ürün grubu modelleri – derece ile 40 derece arasında uzun yıllar kullanımlarınıza uygun olarak çalışma performansı sergilemektedir. Ayrıca dilerseniz bulunduğunuz yerin hava koşullarına göre ısıtıcı veya fan sistemi de kullanılabilmektedir. Ürün grubu modellerinde kullanılabilecek aksesuarlar arasında plus controller dedektörü ve dahili telefon kiti bulunmaktadır.

Sizler de FAAC garantisinde plus range kart okuyucular hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Satış sonrasında ise tür türlü ihtiyacınıza karşı FAAC yetkili servis hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir