S450 H mesken kapıları ve müşterek kapılar için

S450 H mesken kapıları ve müşterek kapılar için

S450 H mesken kapıları ve müşterek kapılar için

S450 H mesken kapıları ve müşterek kapılar için

Farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler sunan firmamız hibrit teknolojisiyle S450 H mesken ve müşterek kapılar için otomatik kapılarınıza uygun motor modelini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Meskenlerinizde veya apartman ve site girişleri için bahçe kapısı olarak tercih ettiğiniz kanatlı otomatik kapı otomasyonlarınız için ideal bir seçim olacak olan ürün eşsiz tasarımı ile tek kanatta genişliği 3 metreye kadar olan kapı kanadı ağırlığını taşıma kapasitesine sahiptir. Sürekli kullanımlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz ürün grubu modeli herhangi bir engelle karşılaşılması durumunda engel tespiti ile geri dönme fonksiyonlu entegre kodlayıcısı sayesinde mekanizmanın durarak aksi yönde hareket etmesini sağlamaktadır. Bu sayede güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturur.

Motor mekanizmasının en ideal ve kullanışlı çalışma mesafesi 311mmdir. Ayrıca saniyede2,5cmlik açılma hızı bulunan kanatların maksimum çubuk açılma hızı da kontrol ünitesi üzerinden ayarlanabilir niteliktedir.  Yağ türü olarak tercih edebileceğiniz FAAC HP YAĞI ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasına zemin hazırlayacak özeliklerle donatılan ürünü -20 derece ile 55 derece arasında hiçbir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ip55 koruma sınıfına da dahil edilen ürün grubu hidrolik motor modeli standart açılıp kapanma mekanik stopları ile birlikte satışa sunulmaktadır.

Uygulama esnasında kaynaksız bir kuruluma olanak sağlayacak çok konumlu sabitleme direği bulunmaktadır. Otomatik kapılarınızda dilediğiniz yere konumlandırabileceğiniz ürünün basit montaj imkanı da bulunmaktadır. Kontrol ünitesi üzerinden otomatik ayar sistemiyle kullanabileceğiniz ürünün çalışma parametrelerini kendiniz ayarlama şansına da sahipsiniz. Otomatik kapılarınızın yönetimini tümüyle elinizde bulundurabileceğiniz ürünlerimizde S450 H motor modeline uyum sağlayacak özel aksesuarlarla kullanımını daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Kullanım konforunuzu da ön planda tutan ürün grubu modelinde ihtiyaçlarınıza en ideal çözümleri firmamızda bulabileceksiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir