S800H Dairesel Kapı Motoru

S800H Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı kapılarınıza uygun olarak faac S800H dairesel kapı motoru ürün kategorisinde farklı model seçeneklerini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Firmamız garantisinde kaliteli işçilik ve estetik bir biçimde imal edilen tasarım harikası ürünlerimiz ürün kategorisinde 800kga kadar tek kanat ağırlığı taşıma kapasitesine sahiptir. Tek kanat iki ve dört metrelik kanat genişliğinde tercih edebileceğiniz gömme hidrolik motorlar sürekli kullanımlarınıza uygun olarak dizayn edilmiştir. Özellikle apartman-site gibi yoğun giriş çıkışların olduğu yerler için tercih edebileceğiniz modellerimiz Bus ‘’2Easy’’içeren entegre kodlayıcıya sahiptir. Entegre pozitif stopları bulunan ürünü mekanik açılma kapanma stopları esnasında zemine takılmasına ihtiyaç duyulmadan monte edilebilmektedir.

FAAC patentli hibrit teknolojisini de görebileceğiniz ürün grubu modellerinde entegre kolları sayesinde rahat bir tutma ve kurulum olanağı sağlanmaktadır. -20 derece ile 55 derece arasında sorun yaşamadan kullanabileceğiniz ürün modelleri ıp67 koruma sınıfına dâhildir. Ancak sert rüzgârlara maruz kalan alanlarda kullanacağınız otomatik kapılarınız için ürün grubu modeline ek olarak SBW aküatörler kullanılması önerilmektedir. Elektronik olarak yavaşlatabileceğiniz ürünü kontrol ünitesi üzerinden çalışma parametrelerini ayarlayarak otomatik bir biçimde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü zorluğa dayanım gösterecek biçimde dizayn edilen ürünlerimiz güçlü motor teknolojisiyle uzun yıllar ilk günkü performansı ile çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Zengin aksesuar çeşitleriyle tercihlerinize göre ürürün fonksiyonelliğini arttırabileceğiniz gibi kullanım konforunuz açısından da aksesuar seçeneklerini bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Ürürün bazı modellerinde kurulu olan hidrolik blok bazı modellerinde kurulu değildir. Yaşam alanları için kapı otomasyonu sistemlerinde kanatlı kapılarınıza özel olarak düşünebileceğiniz S800H gömme hidrolik motorlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak vereceğiniz siparişlerinizle mesken veya müşterek alanlarda otomatik kapılarınızı uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir