Seksiyonel Kapılar

Şıklığı ve estetik görnümüyle gerek yaşam alanlarınızda gerekse özel işletmelerinizin girişlerinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek Faac otomasyon sistemlerini beğeninize sunan FAAC Türkiye otomatik kapı modellerinde seksiyonel kapılar ile çeşitli alternatifleri beraberinde sunmaktadır. Toplu konut, apartman ve site girişleri, özel yaşam alanlarınız için otopark girişleri, ayrıca otopark işletmeleri ve endüstriyel alan girişleri için tercih edebileceğiniz ürün grubu model seçeneklerde

Garaj kapısı otomasyonları olarak aklınıza ilk gelecek olan seksiyonel kapılar olacaktır. Her türlü ihtiyacınızda alternatif çözümlerle otomatik kapı ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız kaliteli ürün ve işçiliğiyle estetik tasarımı bütünleştirerek güvenilir kullanımlarınıza uygun kapı modellerini beğeninize sunmaktadır. Yerden tavana doğru çekilme sistemiyle çalışan bu kapı modelleri yanfgın alarm sistemleriyle de entegre edilebilmesiyle güveniliğinize kalıcı bir teminat olacaktır. Üst düzey bir memnuniyet duyacağınız kapılarınızı kullanırken otomatik çalışma paratmerelerini kontrol ünitesi üzerinden kolaylıkla ayarlayarak kapılarınızın bir sistem dahilinde çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışma esnasında mekanizmanın durarak aksi yönde hareket kabiliyeti göstermesi güvenebileceğiniz otomatik kapılarınızı gönül rahatlığı ile kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca işletmeler için dış hava koşullarının iç hava ile temasını kapalı durumda kolaylıkla kesebilmesi farklı bir özellik olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kullanım alanına uygun olarak tercih edeceğiniz seksiyonel kapılar uzun yıllar deforasyona veya korozyona uğramadan ilk günkü çalışma performansı ile kullanımlarınıza olanak sağlayacaktır. Zengin aksesuar çeşidine geçiş özelliğiyle dilerseniz aksesuarlardan faydalanarak kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Uzaktan kumanda aksesuarıyla beraberinde kullanacağınız otomatik kapılarınız tek tuşla açılıp kapanmaya olanak sağlayabileceği gibi manuel olarak da kullanmanızı mümkün kılmaktadır. Makine talimatları doğrultusunda güvenlik standartlarına uyumlu, hızlı ve basit montaj kolaylığı ile dizayn edilen ürünlerimiz her türlü zorluğa dayanım gösterecek kalitede bir malzeme ve işçilikle imal edilerek beğeninize sunulmaktadır. Sizler de firmamız farkıyla sahip olacağınız otomatik kapı otomasyonlarından seksiyonel kapı modellerini ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih etme şansına sahipsiniz. Daha deyatlı bilgi ve sipariş için sizler de firmamzıla iletişime geçebilir ve rahatlığın en pratik yolu ile tanışabilirsiniz.