TAG10 yakınlık okuyucu

TAG10 yakınlık okuyucu

TAG10 yakınlık okuyucu

TAG10 yakınlık okuyucu

Yüksek güvenlikli geçiş kontrol sistemleri yapmak için ihtiyaç duyulan TAG10 pasif tranponder yakınlık okuyucusu mesafe algılayıcı özelliğiyle büyük bir kullanım kolaylığını sizlere sunmaktadır. Hareketli parça barındırmadığı için pratikte bakım gerektirmeyen yakınlık okuyucu VIBER 400 ve COBRA PLUS olmak üzere iki farklı elektronik kartı okuma özelliğine sahiptir. Kartlarda minimum 10 adet FAAC yakınlık kartı, numaralı ve manyetik olmayan şerit bulunur. Ayrıca minimum 10 adet anahtarlık transponder seçenekleri de mevcuttur. Yakınlık okuyucuya kullanım konforunuza göre özel aksesuarlar olarak paket birimi 2 par. Olan alüminyum kolon ve kolona montaj plakasını da tercih edebilirsiniz.

Plastik muhafazalı ürünün kontrol ünitesi üzerinden güç kaynağı voltajı 12Vdcdir. 10cmlik okuma mesafesi bulunan yakınlık okuyucu modelinin elektrik bağlantıları 5*0.5mm2 blendajlı çok uçlu kablo ile yapılırken okuyucu ile kontrol ünitesi arasındaki maksimum mesafe 10 metredir. Duvara veya kolona rahatlıkla monte edilebilecek ürün 70*95*44mm (L*D*H) boyutlarında imal edilmiştir. TAG10 yakınlık okuyucu iki renkli çok fonksiyonlu LED özelliğine de sahip olmakla birlikte zil özelliğini kapatabilme seçeneği de bulunmaktadır. Ip54 koruma sınıfına dahil edilerek uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza özel dizaynıyla -10 derece ile 55 derece arasında hava koşullarına dayanım gösteren ürün pratik kullanım olanağıyla hayatınızı çok daha kolay hale getirecek.

Avrupa kalite standartları çerçevesinde yenilikçi bir anlayışla firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza sunulan TAG10 yakınlık okuyucu ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün olarak beğeninize sunulmaktadır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için firmamızı arayarak her konuda bilgili müşteri danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerinizin hemen ardında FAAC yetkili servis hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Alanında uzman FAAC yetkili servis personellerimiz kaliteli hizmetleriyle tüm soru ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sunacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir