Viper 400 kontrol kartı

Viper 400 kontrol kartı

Viper 400 kontrol kartı

Viper 400 kontrol kartı

Geçiş kontrollü alanlar ve mantar trafik bariyerleri için ideal bir seçim olacak Vıper 400 kontrol kartı kişisel bir bilgisayara ihtiyaç duyulmadan bağımsız geçiş kontrol sistemleri olarak firmamız garantisinde sağlam bir yapıda dizayn edilmiştir. Basit ancak güvenli bir sistem olarak beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulan kontrol kartı E, L ve LM modeli kutularla uyum sağlayabilmektedir. Kontrol kartı için tercih edebileceğiniz özel aksesuarlar arasında VIPER 400 kart için güç kaynağı, MİNİSERVİCE güç kaynağı(elektrik kilitlerini 12Vac’de yönetmek için gereklidir), MİNİSERVİCE’i Lve LM kutularına monte etmek için aksesuarlar ve VİPER 400 panelinde tutulan verileri kaydetmek için hafıza yerini almaktadır.

Viper 400 kontrol kartında mevcut programlar olarak kat yönetimi(kaydetme, silme ve değiştirme), işletimsel ayarlar(tek giriş üzerinden yönetim, iki giriş üzerinden yönetim), zaman ayarları, çıkışların aktivasyonları, dışa/içe aktarım arşivleri ve yedekleri almak için isteğe bağlı olarak sunulan ilave hafıza kullanılabilmektedir.

Teknik özellik olarak tek girişin veya iki girişin programlanabilir kontrolü bulunmaktadır. En fazla 2 okuyucu bağlanabilen ürün en fazla 400 kullanıcılıyı mümkün kılmaktadır. Viper 400 kontrol kartına konfigrasyon ve programlamaya geçiş şifresi de eklenebilmektedir. Programlama ve kart durumun görüntülemek için 1 3 rakamlı ekran özelliklerine sahip ürün 5 programlama düğmesi ile de uygulama alanlarında rahat kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır.

Farklı ihtiyaçlarınıza alternatif ve pratik çözümler olarak Viper 400 kontrol kartını tercih edebilirsiniz. Firmamızı arayarak ürün hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri danışmanlarımızdan alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. FAAC yetkili servis hizmetlerimizden de yararlanabileceğiniz ürünlerimizde kullanımlarınız sırasında her türlü soru ve sorun için yetkili servis personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz problemlerinizi kalıcı bir surette çözüme kavuşturarak ürünü uzun yıllar kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir