Yana Kayar Kapı Motorları

Faac otomasyon sistemlerinde büyük ölçüde konforunuz için yaşam alanlarınızda tercih ettiğiniz yana kayar kapılarınızın otomatik sistemler dahilinde çalışması yana kayar kapı motorları ile mümkün olmaktadır. Üretimde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini amaç edinerek kullanım sırasında her türlü zorluğa dayanım gösterecek motor modelleri imalatını da gerçekleştiren FAAC Türkiye tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek motor seçenekleriyle de öncelikli tercihiniz arasında yerini alacak. Hızlı ve kolay kurulum imkanının yanı sıra basit programlama seçenekleriyle de üst düzey bir kullanım konforu sağlayan ürün grubu seçeneklerine pek çok aksesuar ekletisi de yapılabilmektedir.

İmal edilen yana kayar kapı motorları güçlü performansı ile kapılarınızın ağırlık ölçülerine göre farklı seçeneklerle kapılarınızın kapasitesine yetecek niteliklerdedir. Villa, apartman veya site girişi ve endüstriyel alan girişleri için öncelikli tercihleriniz arasında yerini alacak otomatik yana kayar kapılarınız çalışma parametrelerinin ayarlanması ile kolaylıkla mekanizmanin işleyişi sağlanarak açılıp kapanabilmesi mümkün kılınabilmektedir. Aracınıza bindiğinizde araçtan tekrar inip kapı açıp kapama derdi yaşamayacağınız otomasyon sistemi olarak büyük bir konfor sağlamış olacaksınız. Her türlü hava şartlarında tüm zorluğa dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen ürün grubu motor modellerimiz makine talimatları doğrultusunda güvenlik standartlarına da uyum gösterebilmektedir.

Sizler için her detayı düşünerek yana kayar kapı motorları ile alternatifleri beraberinde sunan firmamız en ideal motor modelinden faydalanmanızı sağlayacak bilgilerle motor kapasitesinin taşıyabileceği maksimum kapı apırlığı ve kapı uzunluğunu da bilerek hem beğeninize hem de ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Özelliği itibari ile çarpma emniyet sistemiyle de donatılan ürün gurubu motor modellerimiz kapı mekanizmasının herhangi bir nesne ile çarpışması esnasında durarak aksi yönde hareket etmesini sağlamaktadır. Uzun yıllar çalışma performansından ödün vermeden ilk aldığınız andaki gibi kullanabileceğiniz modeller osrunsuz bir üründen faydalanmanın keyfini yaşamanızı sağlayacak. Kilitli ve kilitsiz çalışma özelliğinde ortalama -16 derece ile 60 derece arasında seçeceğiniz kapı motorunu rahatlıkla hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Üst düzey dayanım ve kalitesiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan motor çeşitlerine dilerseniz aksesuar eklentileri de yaparak kapı otomasyonunuzu çok daha işlevsel hale getirebilirsiniz.