Yukarı Katlanır Kapı Motorları

Seksiyonel kapılar olarak adlandırılan yıkarı katlanır kapılar özellikle garaj kapısı için ideal bir şekil olcaktır. Özel yaşam alanlarınızda aracınızı kapalı bir alana park etmek isterseniz yukarı katlanır kapılar otomatik sistemiyle en doğru seçiminiz olacaktır. Ayrıca fabrika ve depo gibi alanların araçların giriş çıkışının yoğun oşduğu yerlerde de tercih edilebilen otomasyon sistemlerini apartman, otopark, site giriş çıkışları için de alternatif bir otomatik kapı seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Mekanizmanın işlevsel boyutlarında yukarı katlanır kapı motorları sistemin işleyişine etki eden en önemli ayrıntılardır. Faac otomasyon sistemleri imalatında öncü olan FAAC Türkiye tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek her türlü alternatifi göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınızı uygun şartlar altında karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

Kapı otomasyon larının ağırlığı, ve ebatlarına uygun olarak yukarı katlanır kapı motorları farklı modelleriyle beğeninize sunulmaktadır. Akıllı teknolojinin estetik tasarımla bütünleştirildiği motor modellerimiz kontrol ünitesi üzerinden otomatik çalışma parametreleri yoluyla sizlere her türlü kullanım konforu ve rahatlığını sunacaktır.ürün grubu motor modelleri ortalama -15 derece ile 60 derece arasında kusursuz bir çalışma performansı göstermektedir. Uzun yılar hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz motor çeşitleri güçlü motor teknolojisinde ağırlık kapasitesine bağlı olarak her türlü zorluğa dayanım gösterecek şekilde ihtiyaçlarınız için imal edilmektedir.

Yukarı katlanır kapı motorları ihtiyacınızda firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve doğru yerden doğru bir tercihle siparişlerinizi verebilirsiniz. Güvenilir kullanım olanağı sunacak olan motor modelleri zengin aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğiyle aksesuar seçeneklerine kolaylıkla geçiş izni verebilmektedir. Kullanım konforunuzun aksesuar seçenekleriyle daha da zenginleştire bileceğiniz kapılarınız da sistemin otomatik olarak sistemli bir şekilde çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Birden fazla motor modelini kaliteli işçilik ve estetik tasarımlarıyla bulabileceğiniz firmamızdan sizlerde ihtiyacınız olan ürün için gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca güvenliğinize kalıcı bir teminat olarak çarpma emniyet sistemiyle beğeninize sunulan ürün modelleri açılma veya kapanma sırasında herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışması durumunda mekanizmanın durarak aksi yönde hareket etmesini sağlamaktadır. Basit montaj imkanını da beraberinde getiren ürün modelleri alarm sistemleriyle de uyum içerisinde çalışabilmektedir.